Lemon sorbet 2019-60 - Smakowity Kolor Roku 2013

Lemon sorbet 2019-60 - Smakowity Kolor Roku 2013

Dumne fiolety, zadufane czerwienie i zarozumiałe zielenie musiały obejść się smakiem i uznać wyższość tylko z pozoru nieśmiałego żółtego. Tytuł Koloru Roku 2013 marki Benjamin Moore przypadł delikatnemu lemon sorbet 2019-60.

Lemon sorbet to smakowity Kolor Roku 2013Początek stycznia to tradycyjnie czas prezentowania światowych trendów i nowości w dziedzinie aranżacji i dekoracji wnętrz. Wtedy właśnie ekskluzywna marka Benjamin Moore ogłasza, jaki kolor będzie najmodniejszy w nowym roku. Wybór poprzedzony jest tygodniami spotkań i dyskusji zespołu ekspertów amerykańskiej firmy, w skład którego wchodzą m.in. architekci wnętrz, projektanci mody, podróżnicy, kulturoznawcy i specjaliści ds. koloru. W tym roku prestiżowym tytułem Kolor Roku 2013 nagrodzony został rozbielony żółty lemon sorbet 2019-60. Pierwsze zdjęcia aranżacyjne z nowym Kolorem Roku w roli głównej nie pozostawiają wątpliwości, że wybór kapituły był trafiony!

Czytaj także: Najmodniejsze kolory 2013 wg Benjamin Moore! [GALERIA]

Lemon sorbet 2019-60 należy do rodziny żółcieni, a swój niezwykle delikatny charakter zawdzięcza białej nucie, która sprawia, że doskonale rozświetla on dekorowaną przestrzeń. Nowy kolor roku budzi jednoznaczne skojarzenia ze słonecznymi wakacjami, rozgrzanym piaskiem i ... lodami cytrynowymi, którym zawdzięcza swoją nazwę.Lemon sorbet to smakowity Kolor Roku 2013 Nowy kolor roku nie przykuwa nadmiernie uwagi domowników. Dzięki temu sprzyja chwilom relaksu i doskonale sprawdzi się jako przewodni kolor w salonie, jak i sypialni. Ze względu na swój uniwersalny charakter Lemon sorbet 2019-60 współgra zarówno z nowoczesnym, jak i klasycznym wystrojem wnętrz. Wprost wymarzonym miejscem dla niego są jednak podmiejskie rezydencje utrzymane w klimacie prowansalskim. Kolor Roku dobrze czuje się w towarzystwie innych kolorów, a najlepiej u boku subtelnej zieleń polnych kwiatów tranquility AF-490 i tajemniczego błękitu van courtland blue HC-145.

Czytaj także: Modne kolory - szmaragdowy kolorem roku 2013! [GALERIA]

Kolor Roku 2013 pochodzi z wzornika Color Preview(R) marki Benjamin Moore. Na podstawie jego nazwy obsługa salonów przygotowuje farby Benjamin Moore w kolorystyce idealnie odpowiadającej oczekiwaniom klienta. Niepowtarzalność odcieni zapewnia hologram marki "Authentic Color".

Więcej informacji i inspiracji na temat Koloru Roku 2013 i "Color Trends 2013" znaleźć można na fanpage'u Benjamin Moore Polska na Facebooku pod adresem www.facebook.pl/benjaminmoorepl.Lemon sorbet to smakowity Kolor Roku 2013

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Benjamin Moore

Polecamy Ci również

Zobacz także