Łóżka do nowoczesnego wnętrza - 8 pomysłów

Łóżka do nowoczesnego wnętrza - 8 pomysłów

Zastanawialiście się kiedyś nad tym, czy basen może znajdować się obok łóżka sypialnianego? Nietypowe i zastanawiające, prawda? Jak przyjemnie byłoby obudzić się ze snu i od razu się rozruszać w basenie. Na pewno mielibyśmy zagwarantowane orzeźwienie, dające nam w pełni energię na cały dzień.

 łóżko przy basenie

Ale to nie jedyny ciekawy pomysł na oryginalne łóżko. Kolejne, na pierwszy rzut oka, jest bardzo klasyczne. Wyróżnia je to, że jest łóżkiem podwieszanym, co sprawia, że jest naprawdę wyjątkowe.

podwieszane łóżko

Z kolejnego łóżka można wygodnie korzystać... w ogrodzie lub na tarasie. Jest zamykane z dwóch stron, co osłania nas przed słońcem lub deszczem. Łóżko może być również wykorzystywane w domu.

łóżko ogrodowe

Następne łóżko jest przeznaczone dla naszych pociech. Swoim wyglądem przypomina namiot. Łóżko to pozwala połączyć zabawę z wypoczynkiem, a dzięki niemu niejeden młody człowiek z zadowoleniem będzie kładł się spać.

łóżko dziecięce

Łóżko dla par, które często spędzają czas w sypialni, czytając np. książkę, oglądając telewizję, jedząc śniadanie lub pracując. Łóżko wyposażone jest w wygodne półki i oparcia. Łóżko to pozwala w wygodny sposób aktywnie spędzić czas.

łóżko do sypialni

Łóżko sypialniane do małych mieszkań. Jak w jednym małym pokoju można umieścić wygodne łóżko do spania, tak aby zmieściło się jeszcze biurko, krzesło, regał? Jak widać poniżej jest to wykonalne. W ciągu dnia łóżko jest schowane pod sufitem, a gdy tylko mamy ochotę na sen lub wypoczynek możemy je obniżyć i w pełni z niego korzystać.

łóżko do małych pomieszczeń

Kolejne łóżko jest przeznaczone do zastosowania na zewnątrz, np. w ogrodzie, na tarasie, na plaży .. Ma piękny styl, zapewnia dużo wypoczynku, komfortu i radości.

łóżko na plaży

Ostatnie łóżko, które zaprezentujemy jest bardzo nowoczesne. Jego styl jest nieco kosmiczny, do czego nawiązuje jego nazwa - Cosmos.

nowoczesne łóżko

Łóżko ma wbudowany budzik oraz oświetlenie, które wygląda jak rozgwieżdżone niebo. Łóżko wykonane jest z białego włókna szklanego.

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Patrycja Nowak

Źródło: homeklondike.com

Polecamy Ci również

Zobacz także