Luksusowy apartament Jaguara w Londynie

Luksusowy apartament Jaguara w Londynie

Marka Jaguar uważana jest za ikonę stylu, dlatego inspiruje artystów i projektantów na całym świecie. Z takiej fascynacji zrodził się pomysł na stworzenie luksusowego apartamentu, w którym króluje motyw Jaguara. Znajduje się on w londyńskim hotelu sieci Taj Suites and Residences.

Londyn słynie z wielu atrakcji, które każdy niemal kojarzy z przewodników turystycznych lub folderów informacyjnych. Miasto to kryje jednak wiele nietypowych atrakcji, wyjątkowych i jedynych w swoim rodzaju. Tylko tu bowiem można spędzić noc w towarzyskie ikony brytyjskiej motoryzacji. Taj Suites and Residences oferuje jedyny na świecie apartament, którego design zainspirowany został w pełni klasycznymi i współczesnymi modelami Jaguara. Takiej przyjemności nie odmówi sobie zapewne żaden miłośnik kociaka, bowiem takie miejsce to swoisty raj na ziemi.

Każdy, dla kogo luksus, piękne samochody, a kwota ponad 20 tys. złotych za dobę nie stanowi bariery musi koniecznie zajrzeć na 51 Buckingham Gate w Londynie. W luksusowym, dwupokojowym apartamencie gości wita obraz w stylu pop art z wizerunkiem kultowego E-Typa. Na ścianach widnieją także fotografie innych stylowych modeli, w tym C-X75. Wystrój wnętrz, wybór materiałów i kolorystyki, stylowe dodatki - to wszystko powstawało pod wytrawnym okiem Design Directora marki Jaguar Iana Calluma. Stąd pewność, że każdy szczegół dotyczący stylowego kociaka, w 170 metrach kwadratowych luksusowego apartamentu, został utrzymany w jak najbardziej autentycznym stylu.

Idea stworzenia apartamentu Jaguara powstała dzięki firmie Tata Motors, która jest właścicielem zarówno marki Jaguar, jak i sieci Taj Hotels Resorts and Palaces. W wyjątkowym londyńskiego hotelu do dyspozycji gości oddane zostały dwie sypialnie z łazienkami, przestronna kuchnia z jadalnią, wytworny salon oraz miejsce do pracy, a także duży taras. Choć cena za nocleg kosztuje tyle, ile niewielki samochód miejski, czyli ponad 5 000 funtów, to noc spędzona w towarzyskie kultowej marki samochodowej jest bezcenna. Ciekawostką jest także fakt, iż przy wykupieniu doby w tym apartamencie, do dyspozycji dostaje się także stylowego i luksusowego Jaguara XJ.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także