Lustro do salonu i sypialni

Lustro w sypialni
Lustro zajmuje ważne miejsce w każdym domu, posiada nie tylko walory użytkowe, ale również jest ważną ozdobą poszczególnych pomieszczeń.

W dzisiejszych czasach w żadnym domu nie może zabraknąć lustra, tego niezwykle ważnego i jakże symbolicznego przedmiotu. To w nim przeglądamy się każdego dnia zaraz po przebudzeniu, przed wyjściem do pracy lub tylko przechodząc obok, bez wyraźnego powodu.

Lustro, zwierciadło było bohaterem wielu baśni i magicznych opowieści. Często symbolizowało świat, niebo, przeznaczenie, prawdę a nawet próżność. Zwykle znajduje się w łazience, przedpokoju, salonie czy sypialni, a to najmniejsze jest nieodłączną częścią zawartości damskiej torebki. Warto, zatem zadbać o to by lustro poza swoją funkcją użytkową było także ozdobą wnętrz naszych domów.

To Cię zainteresuje: Stare meble jak nowe – odnawianie starych mebli

Lustro przeznaczone do sypialni, o przepięknej, subtelnej i zaokrąglonej formie przypomina rozkwitający kwiat. Umieszczone nad toaletką wraz z nią doskonale ozdabia wnętrze.  Mebel o ciepłym wybarwieniu kasztana lub czereśni antycznej, wykonany został z okleiny naturalnej z elementami litego drewna.
Miłośników okrągłych kształtów i nieco finezyjnych rozwiązań zachwyci lustro zatopione w eleganckiej ramie o wybarwieniu cherry. Może ozdabiać ścianę salonu komponując się doskonale z pozostałymi bryłami.

lustro Lazuryt   lustro Opium

Wśród luster przeznaczonych do wnętrz nowoczesnych znajdziemy prostokątne lustro, o wyraźnie zaznaczonej ramie, które występuje w dwóch zestawieniach kolorystycznych: dąb naturalny i czerń oraz dąb orzech i czerń. Połączenie ładnej formy z ciekawie prezentującymi się barwami sprawia, że przypomina ono oryginalny obraz.
Zwolennikom prostoty we wnętrzu na pewno spodoba się lustro o prostokątnym kształcie. Jasny kolor dębu naturalnego, a także rama, której znacznie węższa podstawa wyraźnie odróżniająca się od krawędzi górnej i bocznych, sprawiają iż lustro świetnie wpisuje się w minimalistyczne wnętrza.

Ciekawe: Kominek z kryształami Swarovskiego do wnętrz typu glamour

lustro Corino  lustro Rossano

Lustro niemal pozbawione obramowania należy do kolekcji nowoczesnych mebli modułowych. Delikatnie zaznaczone ramy tworzą drugi plan bryły.  Umieszczone w sypialni czy salonie będzie doskonałym tłem dla innych mebli czy dodatków dekoracyjnych.

Dowiedz się: Jak zaaranżować małą przestrzeń

Lustro będące świetną propozycją dla osób zainteresowanych oryginalnym wzornictwem. Prostokątne, z ramą o interesującej formie przypominającej morskie fale, o barwie białej lub czarnej świetnie zaprezentuje się w niebanalnie urządzonych wnętrzach.

lustro Magandalustro Flamenco

Lustro zajmuje ważne miejsce w każdym domu, posiada nie tylko walory użytkowe, ale również jest ważną ozdobą poszczególnych pomieszczeń. W salonie i sypialni wraz z toaletkami, witrynami czy innymi meblami tworzy niepowtarzalną przestrzeń pełną harmonijnie skomponowanych kształtów i barw.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Mebin

Polecamy Ci również

Zobacz także