Mała kuchnia - jak ją urządzić, by była wygodna i przytulna?

Mała kuchnia - jak ją urządzić, by była wygodna i przytulna?

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w naszym domu. To właśnie tutaj kierujemy swe kroki po całym dniu pracy czy zajęciach. Tu przygotowujemy posiłki, a potem celebrujemy je wspólnie z rodziną.

Kuchnia Primo PMSET13Chcemy czuć się w niej przede wszystkim wygodnie i przytulnie. Kuchnia każdego z nas wygląda inaczej. To oczywiste. Różni się one wielkością i stylem.

Jednak w każdej kuchni, dużej czy niewielkiej, najważniejsze jest funkcjonalne jej urządzenie. Wiadomo, iż meble nie mogą zajmować całej przestrzeni, a drzwi szafek muszą się odpowiednio otwierać. Bez względu na to, czy nasza kuchnia jest duża czy mała, wąska czy też przestrzenna, planując jej zabudowę, powinniśmy trzymać się kilku uniwersalnych zasad, dzięki którym będziemy mogli cieszyć nasze oczy stylowym wnętrzem:

o Naturalny kolor - aby kuchnia pasowała do pozostałych wnętrz naszego mieszkania. o Górne półki mebli powinny być dość wąskie, dzięki czemu w całym pomieszczeniu będziemy mieli poczucie minimalizmu. Pamiętajmy jednak, w jakim miejscu najlepiej je ustawić, tak, by do pomieszczenia docierało jak najwięcej światła dziennego. o Zrezygnować z dużej ilości szafek, ponieważ w przeciwnym razie, ciężko będzie nam się po niej swobodnie poruszać.

Na szczęście, małe kuchnie można także świetnie zaprojektować i urządzić. Choć jeszcze kilka lat temu w kuchni dominowała głównie nowoczesność, dzisiaj do łask wróciły meble drewniane. Jednak wielu z nas obawia się, że ulegną one szybkiemu zniszczeniu, np.: pod wpływem wilgoci, czy też wody. Jednakże obawy są w tym przypadku zupełnie bezpodstawne. Meble takie posiadają zazwyczaj od dołu zabezpieczenia, które chronią je przed wilgocią czy dostępem wody.

Takie meble kuchenne posiada w swej ofercie extrapunkt.pl. Są przede wszystkim solidne, trwałe i estetyczne. Dodatkowo cechują się wysoką jakością i starannością wykonania. Warto tutaj polecić Kuchnię Primo PMSET13. Doskonale nadaje się do małych wnętrz np.: kawalerek, mieszkań na wynajem, czy akademików. Tylko teraz w specjalnej cenie 499,00 zł. Kuchnia ta świetnie komponuje się z wnętrzami zarówno w jasnych kolorach, jak i ciemnych.

Kuchnia Primo PMSET13

  • Cena: 499,00 zł
  • Wymiary: szerokość: 180 cm, wysokość: 201 cm, głębokość: 60 cm
Oceń artykuł
3,00 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także