Małe mieszkanie w skandynawskim stylu

strefa sypialniana wydzielona z dużego pokoju

Mały metraż mieszkania wymaga pomysłowości i dobrego doboru każdego elementu. Idealnym stylem do takiego mieszkania będzie styl skandynawski.

Mieszkanie, które prezentujemy ma 41 metrów kwadratowych, jednak rozsądny projekt sprawił, że znalazło się tu miejsce na wszystko, czego potrzeba, zachowując jednocześnie miły i zapraszający klimat. Mieszkanie nie sprawia również wrażenia małego i zagraconego, wręcz przeciwnie – wydaje się być większe i bardziej przestrzenne.

strefa sypialniana wydzielona z dużego pokoju

Kuchnia zwraca uwagę zwłaszcza piękną tapetą, która nadaje klimat pomieszczeniu i świetnie współgra z białymi meblami i blatami w kolorze drewna. Przestrzeń do spania wydzielona z dużego pokoju niewielką ścianą daje poczucie prywatności i oddziela strefę dzienną od nocnej, wprowadza też pewien ład w przestrzeni. Salon jest jasny i funkcjonalny. Ważną rolę odgrywają też duże okna, które wpuszczają do pomieszczenia dużo naturalnego światła. Mimo małej powierzchni w mieszkaniu zmieściła się nawet niewielka garderoba.

Zobacz również: Nowoczesne rozwiązania aranżacyjne w stylu skandynawskim

Jak widać przemyślany projekt pozwala wyciągnąć maksimum korzyści nawet z niewielkich przestrzeni. Dobry dobór kolorów i akcesoriów pozwoli zagospodarować nasze mieszkanko tak, by jak najlepiej spełniało swoją funkcję. Jasne kolory, tak lubiane przez wnętrza w stylu skandynawskim, są idealne do małych mieszkań.

piękna niebieska tapeta w kuchni
białe meble kuchenne
aranżacja kuchni
strefa sypialniana
strefa sypialniana wydzielona z dużego pokoju
aranżacja dużego pokoju
wygodna kanapa
przedpokój
garderoba
Oceń artykuł
4,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Autor: Magdalena Kolwaga

Źródło: homeklondike.com

Polecamy Ci również

Zobacz także