Mały remont, wielkie zmiany

Mały remont, wielkie zmiany

Wakacje to doskonały moment na przeprowadzenie remontu w domu. Mamy więcej czasu, a dni wolne od pracy sprzyjają podjęciu decyzji o metamorfozie mieszkania.

Salon po remoncieZmiany w aranżacji wnętrza, nie muszą wiązać się z wyburzaniem ścian czy zrywaniem podłogi. Możemy odnowić wygląd naszego "m" poprzez pomalowanie ścian na nowy kolor, wymianę obicia wysłużonej kanapy czy znalezienia nowego miejsca do przechowywania rzeczy.

Zmiana kolorystyki ścian może być bardzo spektakularna. Powinna być to przemyślana decyzja. Zanim zaczniemy wielkie malowanie, powinniśmy się zastanowić czy wybrany przez nas kolor będzie pasował do posiadanych przez nas mebli. - Często w trakcie remontów okazuje się, że mamy bardzo dużo przedmiotów, które stoją na wierzchu, a chcielibyśmy je schować. Decydujemy się wtedy na nowe schowki czy szafy, które pomieszczą nasze rzeczy - mówi przedstawiciel Indeco S.A.

Zatem czym powinniśmy się kierować przy zamawianiu nowej szafy? Jak duża powinna być przestrzeń na postawienie szafy wnękowej? - Tak naprawdę nie ma żadnych ograniczeń. Szafę wnękową można zbudować zarówno w małym jak i dużym pomieszczeniu, na poddaszu i w pokoju z niskimi skosami. Możemy także wybierać pomiędzy kolorami frontów szafy, profilami czy aranżacją jej wnętrza. Wszystko zależy od naszych preferencji i funkcji, jaką ma spełniać nowy schowek - dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

Możemy także przearanżować nasze mieszkanie, aby wygospodarować dodatkowe miejsce na przechowywanie rzeczy w nietypowych pomieszczeniach. - Coraz bardziej popularne staje się montowanie szafy wnękowej w łazience czy zaprojektowanie schowka w garażu. Dzięki takim rozwiązaniom, możemy uporządkować wybraną przestrzeń i zaoszczędzić dużo miejsca. Ponadto nasze pomieszczenia będą funkcjonalne i przyjazne w użytkowaniu - dodaje przedstawiciel Indeco S.A.

Wakacyjny remont w mieszkaniu jest także doskonałą okazją do generalnych porządków. Możemy zrobić selekcję naszych ubrań - zdecydować, które powinniśmy oddać, ponieważ od miesięcy ich nie używamy. Dzięki temu w naszych szafach będzie więcej miejsca i zapanuje ład.

Więcej informacji na www.indeco.pl

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Indeco

Polecamy Ci również

Zobacz także