Mały zlewozmywak

Mały zlewozmywak

Trudno wyobrazić sobie nowoczesną kuchnię bez zlewozmywaka. Bez względu na to czy przygotowujemy posiłki w obszernej kuchni z wyspą czy do dyspozycji mamy jedynie mały aneks, zlew powinien zapewniać maksimum wygody, być trwały i dostosowany do naszych potrzeb.

mały zlewozmywak CameaDobrym rozwiązaniem do mieszkań wyposażonych w małe kuchnie lub wyłącznie aneksy kuchenne są jednokomorowe zlewy o wymiarach nie przekraczających 40 na 40 cm. Dzięki mniejszym rozmiarom łatwiej jest je zainstalować i nie ryzykuje się utraty cennej przestrzeni. Takie małe urządzenia z powodzeniem mogą być wykorzystane także w meblach typu „barek”. Tam gdzie zazwyczaj jedynie opłukuje się przedmioty lub myje się niewielkie porcje żywności nie jest potrzebna obszerna komora do zmywania. Wychodząc na przeciw tym oczekiwaniom Pyramis wprowadził właśnie do swojej oferty wersję mini jednokomorowego zlewozmywaka kompozytowego CAMEA. Dzięki zastosowaniu specjalnego tworzywa Pyragranit®, które jest mieszanką odpowiednio spreparowanego piasku oraz wysokogatunkowych żywic, produkt jest wytrzymały, odporny na uszkodzenia i trudniej się brudzi. Jego zaokrąglenia są najnowszymi trendami we wzornictwie zlewozmywaków, a równocześnie ułatwiają utrzymanie go w czystości.
Wbrew powszechnym opiniom jednokomorowy zlew o małych rozmiarach może stać się również przydatny w dużych kuchniach. Mniejsze urządzenie tego typu zainstalowane dodatkowo usprawnia wiele zajęć związanych z codziennymi pracami kuchennymi. Podczas przygotowywania posiłków, gdy główny zlew jest zajęty, można w nim szybko umyć potrzebne naczynia, opłukać garnki przed włożeniem do zmywarki lub wykorzystać do mycia warzyw i owoców.

Pyramis CAMEA dostępny jest w czterech kolorach: aluminium metalicznym, graficie metalicznym, beżowym i czarnym. Model występuje w dwóch rozmiarach: 50x53 cm i 40x40 cm.

zlewozmywak CAMEA Mini czarnyzlewozmywak CAMEA Mini beż

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: pyramis.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także