Marka Nino wprowadza nowe kolekcje pościeli dla niemowląt

Marka Nino wprowadza nowe kolekcje pościeli dla niemowląt

Zdrowy sen noworodka jest niezbędny dla jego prawidłowego rozwoju. W pierwszych miesiącach życia maluszki przesypiają większą część doby, a ich naturalnym środowiskiem staje się łóżeczko. Dlatego niezwykle istotny jest wybór właściwej pościeli.

Niebieska pościel El Amor marki Nino - EspanaMarka Nino - Espana wprowadziła właśnie na rynek nową linię pościeli z delikatnej bawełny o wysokiej jakości.

Począwszy od narodzin troszczymy się o nasze dzieci, dbamy o ich bezpieczeństwo, prawidłowy rozwój oraz higienę. Bardzo ważne jest również, by od pierwszych dni dbać o estetykę otoczenia, w którym maluszki spędzają większość czasu. Nino, wprowadzając na rynek nowe kolekcje pościeli, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wymagających klientów. Wszystkie wzory stworzone zostały przez hiszpańskich projektantów z wykorzystaniem pastelowych i ciepłych kolorów, wzbogaconych o bajkowe aplikacje. Te modne projekty w nowoczesnym stylu są propozycją dla rodziców podążających z duchem czasu.

- Nasze produkty dedykowane są najmłodszym, dlatego szczególną uwagę zwracamy na jakość i delikatność tkanin bawełnianych. Są one praktyczne w użyciu, łatwe w praniu i prasowaniu, dzięki zastosowaniu doskonałego systemu "Easy Wash" pozwalającego trwale zachować pierwotną formę ochraniacza - tłumaczy Karolina Stradomska, ekspert marki Nino.

Świetnym uzupełnieniem zestawów pościeli dla dzieci są akcesoria pościelowe, a wśród nich okrycia kąpielowe z kapturkiem, śpiworki z odpinanymi szelkami czy zapinane na rzep rożki. Wszystkie informacje o nowych kolekcjach dostępne są na www.nino-espana.pl/.

Ceny opisywanych produktów: Śpiworek 75 cm - 49 zł Rożek 75 cm - 39 zł Okrycie blue - 39 zł Komplety pościeli z baldachimem - 298 zł

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Nino-Espana

Polecamy Ci również

Zobacz także