Materac dopasowujący się do kształtu ciała

0
Materac dopasowujący się do kształtu ciała

Materac, który idealnie dopasowuje się do kształtu ciała to gwarancja pełnej regeneracji. Warto postawić na jakość, by cieszyć się energią każdego ranka.

materac do łóżkaLudzkie ciało w trakcie spoczynku wymaga w różnych miejscach innej siły podparcia. Dlatego wkład materaca ODYS z oferty Janpolu stanowią sprężyny kieszeniowe (multipocket) ułożone tak, aby tworzyć 7 zróżnicowanych stref twardości. Sprężyny znajdują się w osobnych, choć połączonych ze sobą kieszeniach. Nie stykają się jednak bezpośrednio, dzięki czemu materac nie zapada się na skutek różnicy wagi jednego z partnerów.

System sprężyn został obłożony obustronnie płytami z lateksu, który jest surowcem odpornym na odkształcanie, a jednocześnie bardzo przewiewnym, sprawiającym, że materac oddycha. ODYS posiada także praktyczny pokrowiec lato - zima, pikowany z jednej strony bawełną, a z drugiej owczą wełną. W letnie noce bawełna ochłodzi nasz organizm, przejmując wilgoć wytwarzającą się z naszego ciała w czasie snu. Zimą, komfortowa owcza wełna rozgrzeje nas w największe mrozy. Niezależnie od pory roku możemy cieszyć się wygodnym, dopasowanym do indywidualnego kształtu ciała materacem.

Oceń artykuł
3,67 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: P. Gutowska

Polecamy Ci również

Zobacz także