Materac z kolekcji Hilding - królewski komfort snu...

Materac z kolekcji Hilding - królewski komfort snu...

Materace Hilding zdobywają szturmem rynek. Nowa oferta jest starannie dopasowana do oczekiwań klienta. Najważniejsze zmiany to podział materacy na kolekcje - Family, Original i Select, nowoczesne wzory pokrowców i poszerzenie gamy kolorystycznej tkanin obiciowych do łóżek.

Materac Hilding AndersKupując materac z kolekcji Hilding, królewski komfort snu mamy zagwarantowany.

Zaprezentowane kolekcje różnią się między sobą poziomem zaawansowania technologiczneg i rodzajem użytych komponentów. Zastosowane w produktach Hilding nowatorskie technologie są gwarancją poprawy jakości snu każdego użytkownika. Wyróżnikiem każdej z kolekcji jest inny okres gwarancji, odpowiednio jest to 5, 10 i 15 lat. Dodatkowo, w celu nadania materacom Hilding nowego wyrazu i bardziej efektownego wyglądu, dodano do niektórych modeli białe lub kolorowe taśmy 3D (taśmy wentylacyjne umożliwiające oddychanie materaca, wpływające na przedłużenie jego żywotności) i użyto kolorowych zamków.

Czytaj także: Sen bez stresu, czyli jak zapewnić sobie spokojny, relaksujący sen

W każdej kolekcji znaleźć można materace kieszeniowe, materace o podwyższonej twardości, materace piankowe, materace lateksowe oraz materace nawierzchniowe. Różnią się one materiałem wkładu, pokrowcem i stopniem twardości. W kolekcji Original i Select znajdują się także łóżka kontynentalne. Kolekcje wzbogacone są dopasowanymi akcesoriami, bez których nie można wyobrazić sobie dobrego i spokojnego snu - regulowane stelaże, poduszki i podgłówki.

Większość oferowanych w nowej kolekcji materacy charakteryzuje się właściwościami antyalegricznymi. Wiele modeli ma ściągalne pokrowce, które można wyprać w pralce, co zapewnia większą higieniczność spania. Nowa oferta materacy i łóżek Hilding wyraża troskę firmy o spokojny i efektywny sen klientów. Czytaj także: Naturalne surowce dla snu - dobry materac zapewni zdrowy sen

Materace Hilding Anders dostępne są na polskim rynku od 2001 roku, kiedy to szwecki koncern Hilding Anders Group zdecydował się wejść na polski rynek. Fabryka Hilding zlokalizowana jest w Murowanej Goślinie pod Poznaniem i jest obecnie najnowocześniejszym zakładem produkcyjnym całego koncernu. Z linii produkcyjnych w Murowanej Goślinie schodzi rocznie około 2 mln materacy. Podpoznańska fabryka jest także największą fabryką w koncernie Hilding Anders, rozbudowywana systematycznie przez kilka ostatnich lat zajmuje dziś 40 tys. m2 powierzchni i zatrudnia ponad 600 osób.

Zapraszamy na stronę www.hilding.pl

Oceń artykuł
4,00 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także