Meble BAGGI Design w najnowszym serialu Polsatu...

0
Meble BAGGI Design w najnowszym serialu Polsatu...

Już od września ruszają nowe ramówki stacji telewizyjnych. Wraz z nimi na antenie Polsatu pojawi się nowy serial pt.: "Przyjaciółki", do scenografii którego wykorzystano meble polskiej marki BAGGI Design.

Serial opowiada o perypetiach czterech kobiet, których losy krzyżują się ponownie po latach na zjeździe absolwentów. Tytułowe "przyjaciółki" zagrają Małgorzata Socha, Joanna Liszowska. Magdalena Stużyńska oraz Anita Sokołowska. Wszystkie bohaterki są inne, różni ich sytuacja życiowa oraz problemy, jakim muszą stawić czoła.

Czytaj także: Pokój małej baletnicy - kolekcja mebli "Łabędź" [GALERIA]

Jedna z nich - (grana przez Małgorzatę Sochę) Inga - to porzucona przez męża kobieta, która boryka się także z problemami zawodowymi. Inga prowadzi przedszkole i to właśnie tam znalazły się meble polskiego producenta BAGGI Design. Do scenografii wykorzystano stoliki i krzesełka z kolekcji "Żółwik" charakteryzującej się ciepłymi i jasnymi barwami. Mebelki wspaniale rozświetlają wnętrze, idealnie współgrając z pozostałą aranżacją przyjaznego przedszkola.

Czytaj także: Przygoda w pokoju malucha - kolekcja mebli "Afryka" od BAGGI Design [GALERIA]

Serial jest nowością i zapowiada się bardzo ciekawie. Dobrą nowiną jest, że realizatorzy coraz częściej decydują się na wykorzystywanie polskich marek przy scenografii. Meble BAGGI Design prezentują się bardzo dobrze na planie serialu, tym bardziej cieszy, że to nasza rodzima marka.

Oceń artykuł
3,67 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: BAGGI Design

Polecamy Ci również

Zobacz także