Meble bez VAT w Black Red White

Meble bez VAT w Black Red White

Black Red White nie przestaje zaskakiwać. Tym razem na Klientów salonów Black Red White w całym kraju czeka wyjątkowa obniżka cen. Od 8 do 12 czerwca meble z oferty Black Red White będzie można kupić taniej o wartość podatku VAT. Takiej okazji nie można przegapić!

Więcej szczegółów na temat akcji znaleźć można na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w promocji.

W ramach pięciodniowej akcji "Meble bez VAT" w wybranych salonach Black Red White Klienci znajdą wiele pomysłów na wygodne i niedrogie urządzenie domów i mieszkań. Inspiracją do zakupów będą z pewnością niższe ceny produktów dostępnych w salonach z ofertą największej polskiej grupy meblarskiej.

Czytaj także: W czerwcu urządzisz mieszkanie taniej z Black Red White!

Promocją objęte są zarówno meble do salonu, sypialni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju, gabinetu a także stoły i krzesła, meble tapicerowane oraz materace. "Meble bez VAT" to również doskonała okazja dla osób, które planują urządzić funkcjonalną kuchnię.

Akcji "Meble bez VAT" towarzyszy ogólnopolska kampania w TV, stacjach radiowych oraz Internecie. Promocja wspierana jest również w salonach za pośrednictwem materiałów POSM.

Czytaj także: Klasa i nowoczesność. Nowy system modułowy Venom w ofercie Black Red White Premium

Regulamin promocji oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.plWeekend bez VAT w sklepach Black Red White

Oceń artykuł
3,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także