Meble bez VAT w Black Red White po raz ostatni w tym roku!

Meble bez VAT w Black Red White po raz ostatni w tym roku!

Pozbądź się starych mebli i skorzystaj z ostatniej już w tym roku szansy na promocyjne zakupy! Meble tańsze o wartość podatku VAT będzie można kupić w salonach Black Red White tylko od 9 do 14 listopada. Takiej okazji nie można przegapić!

Promocja "Meble bez VAT" w sklepach Black Red WHiteWięcej informacji znaleźć można w regulaminie promocji, dostępnym na stronie www.brw.com.pl oraz w salonach biorących udział w akcji.

Czytaj także: Klasycznie, znaczy pięknie! Nowa kolekcja mebli Loren w ofercie Black Red White Optima!

Ostatnia już w tym roku, sześciodniowa akcja "Meble bez VAT" to nie tylko okazja do niedrogich zakupów, ale jednocześnie doskonały pretekst do odświeżenia lub całkowitej zmiany wystroju wnętrz.

Promocją "Meble bez VAT" objęte są zarówno meble do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, przedpokoju i gabinetu, jak też stoły, krzesła, meble tapicerowane oraz materace. Listopadowa akcja promocyjna w salonach Black Red White to również doskonała okazja dla osób, które planują urządzić kuchnię, płacąc za nią mniej o wartość podatku VAT.

Czytaj także: Wnętrze z klimatem w zasięgu ręki! Nowa kolekcja mebli July w ofercie Black Red White Optima!

Salony Black Red White - poza szerokim asortymentem mebli i dodatków dekoracyjnych - oferują również szereg inspiracji oraz ciekawe pomysły na indywidualną, a przy tym niedrogą aranżację wnętrza.

Regulamin promocji oraz adresy salonów biorących udział w akcji dostępne są na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
4,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także