Meble dla wszystkich pokoleń, na co dzień i od święta

Meble dla wszystkich pokoleń, na co dzień i od święta

Współczesne meble projektują zespoły składające się ze specjalistów różnych branż. O tym, że meble mają nie tylko wartość użytkową i estetyczną wie każdy, kto choć raz je kupował. Dlatego w projektowaniu najnowszej kolekcji 4 you VOX brali udział także psycholodzy i etnografowie.

4 You By Vox - nowa kolekcja marki Meble VoxŁóżko, stół czy krzesło powinny bowiem zaspokajać nie tylko codzienne potrzeby, ale i odpowiadać aspiracjom. Te najważniejsze określone przez specjalistów to: podnoszenia sprawności fizycznej, kontaktów społecznych (spotkania ze znajomymi i rodziną), bliskości emocjonalnej (rodzina, przyjaciele, zwierzęta), uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych (sztuka, podróże, odkrywanie), utrzymywanie równowagi psychicznej i fizycznej (dbanie o ciało, umysł i sferę intymną) oraz relaks. Temu właśnie odpowiadają podstawowe elementy kolekcji 4you - łóżko, krzesło i stół. Ich minimalistyczna forma nie przytłacza, pozwala jednak na indywidualną aranżację oraz nietypowe, dostosowane do własnych potrzeb zestawienia.

Czytaj także: 4 You By Vox - nowa kolekcja marki Meble Vox [GALERIA]

4 You By Vox - nowa kolekcja marki Meble VoxŁóżko wyposażone zostało w stelaż do baldachimu, co stwarza nieograniczone możliwości aranżacji. Do stelaża można zamontować drabinki boczne i górne umożliwiające np. zawieszenie lampy do czytania, doniczek z kwiatami lub wykonywania ćwiczeń gimnastycznych. Może być połączone od strony wezgłowia z dużym regałem na książki, a w ramie łóżka z każdej strony znajdują się półki, do których pasują kolorowe skrzynki do przechowywania i chowania rzeczy.

Stół został wyposażony w szuflady i pojemnik na środku, który może funkcjonować jako miejsce dla roślin, do podgrzewania posiłków, bądź eksponowania ozdób.

Czytaj także: Podwójna nagroda Must Have dla Meble Vox

Z kolei krzesło zawiera rozwiązania ułatwiające swobodną zmianę pozycji, a także wstawanie, co ma znaczenie dla osób starszych.4 You By Vox - nowa kolekcja marki Meble Vox

Oceń artykuł
3,40 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Monika Kaczyńska (Głos Wielkopolski)

Polecamy Ci również

Zobacz także