Meble IKER w salonach AlmiDecor

0
Meble IKER w salonach AlmiDecor

Od niedawna klienci salonów AlmiDecor mogą przekonać się, jak doskonałe efekty przynosi współpraca dwóch renomowanych marek związanych z rynkiem wnętrzarskim.

meble w stylu retro
Obydwie narodziły się mniej więcej w tym samym czasie - około 20 lat temu. Od samego początku zarówno IKER, jak i AlmiDecor miały podobny cel - kreowanie wysokich standardów estetycznych, dbałość o komfort, styl i jakość.

IKER postawił na projekt i nowoczesność, firma z ogromną konsekwencją realizowała i realizuje nadal świetne, nowatorskie pomysły projektantów, których nazwiska stawały się coraz bardziej znane we współczesnym wzornictwie. Meble IKER sygnowane choćby przez Tomasza Rygalika, Renatę Kalarus, Jerzego Schultkę, Mikołaja Wierszyłłowskiego czy Wojciecha Barańskiego, zdobywały znaczące w świecie designu nagrody i wyróżnienia.

AlmiDecor tworzyła w swoich sklepach unikalny, wyjątkowy świat, atmosferę miejsca nieporównywalną z żadną inną, koncept, który przez lata stał się rozpoznawalny, a przede wszystkim ceniony przez klientów jako miejsce inspiracji i edukacji estetycznej. Idea AlmiDecor została doceniona w 2009 r. w Chicago - marka otrzymała prestiżową nagrodę GIA - Global Innovator Award, przyznawaną przez wybitnych, światowych ekspertów z dziedziny visual merchandisingu.

- Cechą najlepszych marek wcale nie jest to, że nadążają za modą i światowymi trendami, ale przede wszystkim to, że je wyprzedzają i kreują nowe zjawiska - mówi Zbigniew Mrozek, twórca AlmiDecor i Prezes Zarządu firmy ADe Line. - Współpraca dwóch tak wyjątkowych marek jak AlmiDecor i IKER może przynieść tylko doskonałe efekty, bo tworzymy właśnie takie produkty i przestrzenie. Niezwykłe, nowatorskie, kreowane z myślą o wymagających i świadomych użytkownikach - dodaje Zbigniew Mrozek.

Meble IKER dostępne są w Polsce wyłącznie w salonach AlmiDecor.

Oceń artykuł
3,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: AlmiDecor

Zdjęcia: IKER

Polecamy Ci również

Zobacz także