Meble kolekcjonerskie Elitis

0
Meble kolekcjonerskie Elitis

"Lepiej pracować 10 dni nad stworzeniem 1 rzeczy, niż produkować 10 rzeczy na dzień" - to motto grupy wiedeńskich artystów z Wiener Werkstatte stało się także dewizą, którą kieruje się Philippe Delzers w swojej pracy.

designerskie meble

Związany wcześniej ze światem mody, dziś tworzy, we współpracy z wysokiej klasy rzemieślnikami, autorskie kolekcje mebli dla ekskluzywnej francuskiej marki Elitis.

designerska szafkaW jego eklektycznych projektach odnajdujemy zamiłowanie do tradycyjnego stolarstwa francuskiego, wiedeńskich klimatów, wiktoriańskiego gotyku, wiejskich mebli oraz Hollywood i jego tajemnic. Lubi także powoływać się na mistrzostwo w dziedzinie kroju i szycia, w projektach mebli nawiązuje do świata mody i biżuterii. Projekty Philippe'a Delzersa przenoszą nas do świata innej estetyki, zawsze jednak pozostającej pod wpływem starej francuskiej tradycji, odwołując się do jej ponadczasowej elegancji.

Nowe modele mebli zaprojektowanych przez Delzersa dla Elitis łączą w sobie elegancję linii z luksusowym wykończeniem. Wszystkie meble wykonywane są jak zwykle na zamówienie a wymiary i rodzaj wykończenia mogą być dostosowane do potrzeb klienta. Opcje wykończenia mebli zawierają lakiery z palety RAL, wiele fornirów, bogatą gamę skór licowych i futer oraz całą kolekcję tkanin ELITIS.

Philippe Delzers kreuje i tworzy meble na wymiar dla odbiorców prywatnych, butików, ekskluzywnych hoteli i restauracji. Dzięki możliwości indywidualnego doboru wymiarów, materiałów wykończeniowych oraz kolorów, każdy mebel staje się przedmiotem wyjątkowym, kolekcjonerskim.

Meble Philippe'a Delzersa zaprojektowane dla marki Elitis można zamówić w Polsce u wyłącznego dystrybutora marki SML Concept.

Oceń artykuł
4,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: 7peak, Elitis

Polecamy Ci również

Zobacz także