Meble kuchenne dla aktywnych

0
Meble kuchenne dla aktywnych

Zestaw mebli kuchennych Singiel Plus firmy KAM powstał z myślą o ludziach aktywnych, którzy takie tematy jak projektowanie idealnej kuchni wolą zostawić doświadczonym fachowcom.

Ponad 100 różnych szafek, tysiące wzorów dekorów frontów i blatów, wiele marek sprzętu AGD? Co jest modne, jak wybrać te najlepsze, najbardziej odpowiednie do wnętrza kuchni? - taki dylemat bardzo często trapi klientów, a przecież nie wszyscy mają czas by spędzać go na konsultacjach z projektantami. Dlatego specjaliści firmy KAM opracowali gotowe zestawy mebli, optymalnie dostosowane do potrzeb ludzi aktywnych, podróżujących, żyjących na "dwa domy", ale szukających też odetchnienia w pięknej i funkcjonalnej kuchni. Taki jest właśnie Singiel Plus, który swoją premierę będzie miał podczas jesiennej edycji targów w Ostródzie.

Nowy Singiel Plus w kolekcji mebli KAM

Zestaw składa się z typoszeregu szafek dolnych i górnych o łącznej długości 300 cm. To bardzo przemyślana konstrukcja, w której uwzględniono wszystkie potrzeby związane z przechowywaniem naczyń, sztućców, urządzeń AGD i produktów żywnościowych i do tego udało się połączyć to ze stworzeniem funkcjonalnych stref przygotowania posiłku czy sprzątania po jego zakończeniu.

- Wzięliśmy na siebie trudne zadanie połączenia wiedzy technicznej z wynikami badań dotyczącymi zachowań użytkowników kuchni, ich zwyczajów, potrzeb - mówi Alicja Gajewska, specjalista ds. sprzedaży i marketingu firmy KAM. - Słowo optymalizacja często kojarzy się z koniecznością rezygnowania z jakichś udogodnień, szczególnie gdy w grę wchodzi niewielka przestrzeń. Ale zestaw Singiel Plus to dowód na to, że nie trzeba wybierać np. między piekarnikiem a mikrofalówką, zlewozmywakiem albo zmywarką. dużą szafką i szerokimi szufladami. Można mieć to wszystko w jednym, niewielkim zestawie Singiel Plus.

W zestawie zaproponowano wykorzystanie piekarnika jednocześnie z funkcją mikrofali. Udało się zmieścić też zmywarkę tuż obok jednokomorowego zlewozmywaka. Trzy szerokie, bardzo pojemne szuflady to znak rozpoznawczy niemal każdej kolekcji mebli KAM - hitu sprzedażowego KAMDUO raz najnowszego, złotego medalisty MTP - KAMMODUŁ.

Niewątpliwym atutem przemyślanej konstrukcji nowego zestawu Singiel Plus jest jego ponadczasowy design.

- Z jednej strony mamy tu minimalizm przejawiający się w rezygnacji ze zbędnych zdobień, zastosowaniu nowatorskich zintegrowanych uchwytów, z drugiej strony wkraczamy w trend eko sięgając po dekory naturalnego matowego drewna i kamiennych blatów - wyjaśnia projektantka Sylwia Kowalska-Mikutel.

Zaawansowana technika

Singiel Plus to kuchnia z wyższej półki, choć za stosunkowo niewielkie pieniądze. Potwierdzeniem najwyższej jakości produkowanych przez firmę kuchni jest oferowana w standardzie wyposażenia nowoczesna technika kuchenna. Wszystkie fronty szafek montowane są na zawiasach CLIP TOP z dodatkową opcją BLUMOTION firmy Blum, zapewniających delikatne oraz ciche zamykanie i to niezależne od prędkości zamykania lub wielkości drzwi. W przypadku szafek z frontem otwieranym do góry, oferujemy podnośniki gazowe lub system komfortowych podnośników AVENTOS, dzięki którym fronty otwierają się bez trudu, zatrzymują się w każdej żądanej pozycji i zamykają się delikatnie i cicho. Wszystkie szuflady kuchni firmy KAM bazują na systemie METABOX z BLUMOTION, gwarantującym nie tylko wieloletnie bezawaryjne funkcjonowanie szuflad, ale także ich estetykę wykonania i światowy design.

Czy zestaw mebli Singiel Plus z nowatorskimi frontami kuchennymi Olivia będzie kolejnym hitem firmy KAM i dołączy do sukcesu linii Kammoduł oraz Kamduo? Przekonamy się już jesienią, po premierze tego zestawu na targach w Ostródzie.

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Forestor Communication

Polecamy Ci również

Zobacz także