Meble łazienkowe GUADIX - modny minimalizm i fukcjonalność

0
Meble łazienkowe GUADIX - modny minimalizm i fukcjonalność

Funkcjonalność i wyrafinowana prostota charakteryzują meble łazienkowe GUADIX. Minimalistyczne, bezuchwytowe fronty szafek i szuflad oraz modne matowe wykończenie w kolorze grafitu to propozycja stworzona dla wymagających klientów poszukujących najnowszych trendów i ceniących współczesny wielkomiejski styl.

Meble łazienkowe

Wzornictwo GUADIX znakomicie komponuje się z najmodniejszymi wzorami płytek ceramicznych: utrzymanych w szaro-brązowej tonacji, inspirowanych kolorystyką skał, skorodowanych powierzchni metalowych, a także najbardziej industrialnego wśród architektonicznych materiałów - betonu. Sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach - proste bryły szafek łazienkowych będą współgrać z kubiczną, zgeometryzowaną ceramiką oraz armaturą.

szafki łazienkoweszafka podumywalkowa

Z szarym kolorem frontów dobrze komponuje się także grafitowy kolor metalowych korpusów szuflad. Meble łazienkowe GUADIX dostępne są także w kolorze białym, lakierowanym na wysoki połysk.

nowoczesna łazienkaSzafki do łazienki GUADIX to jakość w każdym detalu. Nie tylko fronty, ale i boki szafek zostały wykonane z płyty MDF, znacznie odporniejszej na wilgoć od standardowej płyty wiórowej. Warto zwrócić też uwagę na staranność wykonania powłok lakierniczych: najnowocześniejsza w Polsce technologia pozwala nie tylko z korzyścią dla środowiska wyeliminować emisję LZO (lotnych związków organicznych) ale także osiągnąć trwałe, estetyczne, odporne na promieniowanie UV wykończenie, perfekcyjne nawet w takich miejscach jak ścięte pod kątem 45° stopni krawędzie frontów. Komfort korzystania z mebli GUADIX podnosi zastosowany w nich system szuflad Defra Platinium (gwarantujący m.in. ciche domykanie). Szafki pod umywalkę wyposażone w szuflady pozwalają dobrze wykorzystać przestrzeń łazienki, utrzymać porządek wśród przyborów toaletowych i kosmetyków. W serii dostępne są szafki pod umywalkę 60 oraz 80 cm, słupek wysoki, szafka lustrzana, lustro. Dodatkowym elementem jest dopasowana do mebli umywalka z konglomeratu lub ceramiki.

Defra to polskie meble łazienkowe wyróżniająca się nowoczesnym wzornictwem, jakością wykonania i wykończenia oraz obszernością oferty. Wśród mebli Defra każdy z klientów znaleźć może propozycje odpowiadające jego potrzebom i możliwościom, dopasowane do wnętrz łazienkowych w różnych stylach.

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Defra

Polecamy Ci również

Zobacz także