Meble modułowe Black Red White Optima

Meble modułowe Black Red White Optima

Szukasz harmonii i równowagi we wnętrzu? System modułowy July - z najnowszej oferty Black Red White Optima - pozwala stworzyć niepowtarzalny klimat w każdym pomieszczeniu.

Nowa kolekcja mebli July w ofercie Black Red White OptimaInspirujące pomysły na urządzenie salonu, sypialni czy jadalni z wykorzystaniem mebli July znajdują się na stronie www.optima.brw.com.pl.

System modułowy July - z oferty Black Red White Optima - został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowych i komfortowo urządzonych pomieszczeń. Geometryczną formę mebli podkreślają łagodnie profilowane wcięcia, które pełnią funkcję uchwytów - ich asymetryczne rozmieszczenie w wybranych elementach nadaje nowoczesnego wyrazu. Kolekcja July dostępna jest w ciepłym kolorze 'akcja mali brąz' z widocznym rysunkiem drewna.

System modułowy July składa się z 20 funkcjonalnych elementów - praktycznego biurka, łóżka z wezgłowiem, pojemnych szafek i szaf oraz uniwersalnych półek, regałów i komód. Całość uzupełnia stół oraz tapicerowane krzesła. Kolekcję można wykorzystać zarówno w urządzeniu salonu, sypialni, jadalni jak również gabinetu czy biura.

Zdjęcia oraz informacje na temat najnowszej oferty Black Red White Optima znaleźć można na stronie www.brw.com.pl

Oceń artykuł
3,00 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Black Red White

Polecamy Ci również

Zobacz także