Meble modułowe do salonu

0
Meble modułowe do salonu

Dzisiejsze tempo życia bywa wyczerpujące, ciężka praca i nieustanny pośpiech sprawiają, że czas spędzony z bliskimi staje się bezcenny.

meble modułowe do salonu

Kochamy te chwile spokoju - pozwalają na regeneracje, dają siłę do podejmowania kolejnych wyzwań.

Jeżeli chcesz poczuć błogość, zanurzyć się w długich, pełnych światła wieczorach, oddać się w objęcia lata i mieć to wszystko na co dzień - potrzebujesz SUMMER od CAYA DESIGN.

Każdy z nas ma swoje wyobrażenie komfortu i piękna, a dzięki potwierdzeniu wzorniczej świadomości to właśnie SUMMER można urzeczywistnić każdą z tych wizji.

SUMMER to projekt niezwykle kreatywny, mocno pobudzający wyobraźnię i idealny dla wszystkich, którzy uwielbiają w urządzaniu wnętrz ciągle zmiany.

Zbudowany jest z niekończącej się ilości modułów przez co posiada wiele możliwości aranżacji przestrzeni ograniczonej tak naprawdę tylko wyobraźnią użytkownika.

kanapa i fotel

Klient ma wpływ na rodzaj zastosowanego obicia, a także na wielkość i kształt poszczególnych elementów zestawu. SUMMER może być ubrany we włoskie, najwyższej jakości naturalne skóry lub w solidne tkaniny obiciowe posiadające wysoką wytrzymałość na ścieranie

SUMMER cechuje wyjątkowa funkcjonalność i niezwykła prostota a przejrzysta czystość formy każdego modułu kieruje uwagę na detale - oryginalne i misterne przeszycia tapicerki, zapowiadająca komfort grubość poduch, stabilne ale niewidoczne nóżki.

To wszystko z myślą o Tobie - oddaj się więc w objęcia lata i wybierz SUMMER od Caya DESIGN Marki Wygodnych Rozwiązań!

W kolekcji obok modułów występują również sofy 3, sofy 2, fotele i pufy.

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: CAYA Design

Polecamy Ci również

Zobacz także