Meble o zaokrąglonych kształtach

Meble o zaokrąglonych kształtach

Proste bryły poprzez łagodne ich wyprofilowanie, zyskały ujmujący wygląd. Jeśli dodamy do tego gustowne obicie w kontrastowych kolorach mebel z pewnością stanie się epicentrum każdego wnętrza.

Najnowsza kolekcja Time marki Newlook nokautuje oryginalnością i charakterem.

TIME to modułowa kolekcja nowoczesnych mebli tapicerowanych, składająca się z brył o miękkich, fantazyjnie zaokrąglonych kształtach, dzięki czemu wnętrza stają się ciepłe i pełne uroku. Wzornictwo i funkcjonalność kolekcji idą w parze z komfortem. W modelu zaprojektowano bardzo obszerne siedziska oraz idealnie wyprofilowano oparcia, w celu zwiększenia wygody użytkowania. Wypoczynek uprzyjemniają także poduszki nerkowe, które każdy może układać według własnych potrzeb.

Kilkadziesiąt różnych modułów kolekcji TIME można dowolnie kompletować, tworząc oryginalne kompozycje. W programie występują także bryły bez oparć, które zwiększają możliwości aranżacji ciekawych i praktycznych zestawień.

Kolekcja TIME oferowana jest w szerokiej gamie kolorów tkanin i materiałów skóropodobnych. Wybierając oryginalne zestawienie kolorystyczne tapicerki nasz TIME zyska niepowtarzalny styl i charakter, który z pewnością zawładnie każdym wnętrzem.

Model został nominowany do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2012.

Meble można kupić we wszystkich sklepach sieci AGATA MEBLE w całej Polsce. Ceny pojedynczego modułu zaczynają się od 1200 zł.

NEWLOOK to marka, powstała na bazie oferty marki FLAIR funkcjonującej na rynku polskim od 1992. Obecnie firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości mebli tapicerowanych, w których najważniejszy jest komfort. Przestronne siedziska, miękkie oparcia, przyjemne tkaniny i przytulne poduchy tworzą ekskluzywną całość sprzyjającą odpoczynkowi. W ofercie marki dostępne są fotele, sofy, funkcjonalne systemy modułowe, systemy narożne, pufy i poduchy. Wszystkie zaprojektowano i wyprodukowano z najwyższą starannością i myślą o maksymalnej wygodzie.

To meble kierowane do najbardziej wymagających i ambitnych klientów, którzy z pasją aranżują swoją przestrzeń domową, poszukując rzeczy nie tylko pięknych, ale także funkcjonalnych i wygodnych. Bogata oferta NEWLOOK, szeroka gama kolorystyczna tkanin obiciowych, a także możliwość ich dowolnego łączenia w barwne kompozycje, stwarza nieograniczone możliwości kreowania modnych i niepowtarzalnych wnętrz. Meble NEWLOOK zawsze stają się dusząkażdego pomieszczenia. Nic więc dziwnego, że cieszą się ogromnym powodzeniem klientów w kraju i za granicą.

Marka NEWLOOK należy do międzynarodowej Grupy IMS specjalizującej się w projektowaniu, produkcji oraz sprzedaży mebli skrzyniowych i tapicerowanych w całej Europie.

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także