Meble Pinio na planie serialu "Przyjaciółki"

0
Meble Pinio na planie serialu "Przyjaciółki"

Przy realizacji serialu Przyjaciółki jego producenci nawiązali współpracę z firmą PINIO, która dostarczyła meble do wszystkich dziecięcych pokojów w serialu.

Meble Pinio na planie serialu "Przyjaciółki"Po sukcesie produkcji "Przepis na życie", w której wykorzystano meble Pinio w pokojach obu dzieci Andrzeja, granego przez Piotra Adamczyka marka zdecydowała się na współpracę z Polsatem przy realizacji serialu "Przyjaciółki". Zaletą pokazanych w serialu mebli jest ich przystępna cena, co z pewnością spotka się z dużym zainteresowaniem rodziców.

W pokoju Stasia i Franka, dzieci serialowej Anki, granej przez Magdę Stużyńską wykorzystano kolekcję Nostalgia, a pokój starszej Julki zaopatrzono w wykończoną kolorowymi, filcowymi dodatkami, uwielbianą przez dzieci kolekcję Filo.

Czytaj także: Meble BAGGI Design w najnowszym serialu Polsatu "Przyjaciółki" [GALERIA]

Bohaterkami "Przyjaciółek" są cztery kobiety: bizneswoman (Sokołowska), która nie ma szczęścia do mężczyzn, wzięta fryzjerka (Liszowska), rozwódka z dzieckiem (Socha) i oddana rodzinie gospodyni domowa (Stużyńska). Każda z bohaterek jest inna, różni je sytuacja życiowa i problemy, którym muszą stawić czoła. Spotkają się po latach na zjeździe absolwentów, gdzie okaże się, że właśnie teraz potrzebują siebie jak nigdy.

Pinio ma nadzieję, że wykorzystane w serialowych pokojach dzieci rozwiązania będą inspirować do dokonywania pozytywnych zmian w naszych własnych domach i dziecięcych pokojach. Internauci juź określają "Przyjaciółki" jako polski "Seks w wielkim mieście". Pinio zaprasza przed telewizory w czwartki o godz. 22:00.

www.pinio.com.pl

Oceń artykuł
4,33 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Pinio

Polecamy Ci również

Zobacz także