Meble tradycyjne

Meble tradycyjne

Najlepsze meblarskie rzemiosło, szlachetne surowce oraz wzornictwo, które mimo stylistycznej aktualności wyraźnie wskazuje uznane źródła inspiracji. Bogatti stoi na straży tradycji wierząc w takie wartości jak dobrze wykonana praca, czas spędzany z rodziną, radość wspólnych posiłków.

Meble od Bogatti pozwolą Ci stworzyć najlepszym dom na świecie - pełen ciepła i radości.

DOM - CENTRUM TWOJEGO ŚWIATA

Firma Bogatti ma w swojej ofercie kolekcje o zróżnicowanym wzornictwie - począwszy od stylistycznych perełek takich jak VENEZIA poprzez programy o aktualnym i wyrafinowanym stylu jak DAVOS, LOLITA, SIERRA i PIAGIO II - aż po naturalnie piękną prostotę AMATO.

Każda kolekcja mebli wykonana jest z najwyższej jakości surowców - pełnego drewna oraz naturalnych oklein w najpiękniejszych wybarwieniach. Nóżki, uchwyty oraz oświetlenie - wszystkie detale zostały pomyślane tak, aby podkreślać piękno mebli z oferty Bogatti.

BOGATTI - Z MYŚLĄ O TOBIE

Wszystkie meble Bogatti łączy idea najwyższej użyteczności. Każda kolekcja została przemyślana pod względem praktyczności, tak, aby idealnie spełniała potrzeby Twoje i Twojej rodziny. Oferta mebli to wygodne łóżka i pojemne szafy, różnego rodzaju funkcjonalne komody oraz duże i wygodne stoły przy, których możesz spędzać czas z rodziną.

Każdy program zwiera wiele brył, które przyszły użytkownik może wybrać samodzielnie i tworzyć z nich najpiękniejsze własne wnętrza.

Oceń artykuł
4,00 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Bogatti

Polecamy Ci również

Zobacz także