Meble VOX i Almi Décor na targach BUDMA 2013

0
Meble VOX i Almi Décor na targach BUDMA 2013

Zakończone w zeszły weekend targi BUDMA 2013, to najważniejsza impreza branży budowlanej w Polsce i w tej części Europy. Co roku odwiedza ją kilkadziesiąt tysięcy gości z kraju i zagranicy. Firma Meble VOX wykorzystała tę okazję do spotkania z architektami i prezentacji swoich najnowszych produktów.

Ekspozycje firmy Meble VOX można było zobaczyć w dwóch miejscach - w Domu Autonomicznym wybudowanym w jednej z hal targowych specjalnie na BUDMA 2013 oraz w znajdującym się tuż przy poznańskich targach centrum kreatywności i biznesu Concordia Design.

Czytaj także:

Prezentacja mebli 4 You by VOX

W domu autonomicznym pokazane zostały meble z ostatniej kolekcji 4 You by VOX. Zaaranżowano przestrzenie do pokoju dziennego i jadalni z funkcjonalnym stołem z pojemnikiem w środku blatu, w którym można hodować domowy zielnik czy umieścić podgrzewacz do potraw. Dla gości targowych, dwa razy w ciągu dnia, organizowane były prezentacje wystawionych produktów.

W Concordia Design odbyła się konferencja dla architektów. Prezentację pod tajemniczym tytułem "Ujarzmiony design" poprowadziła stylistka Meble VOX, która pokazała jak w prosty i sprytny sposób można rozwinąć różne aranżacje.

Czytaj także: Tradycja i nowoczesność, czyli Röben na targach BUDMA 2012

Premiery Meble VOX

W tym samym miejscu po raz pierwszy zaprezentowano ekskluzywną kolekcję 4 You by VOX for Almi Décor. Wszystkie meble zostały wyprodukowane z drewna i będą dostępne do kupienia tylko w salonach sieci Almi Décor. Kolekcja łączy w sobie funkcjonalność niezwykłych mebli oraz wysoką jakość materiału, z którego jest zrobiona. Klient może także wybrać kolor mebli i otrzymuje certyfikowaną usługę montażu z rozszerzoną gwarancją.

Swoją premierę miała także nowa kolekcja Slot by VOX - mebli modułowych do zawieszenia na ścianę, które można zsuwać i rozsuwać według własnych pomysłów. Specjalny system zawieszania umożliwia montaż dodatkowych elementów - półek, koszyków, organizerów, itp.

Oceń artykuł
3,80 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Meble VOX

Polecamy Ci również

Zobacz także