Meble w kolorach natury

0
Meble w kolorach natury

Kolory natury szturmem wkraczają do naszych mieszkań. Kiedyś niedoceniane, obecnie przeżywają swój renesans. Projektanci firmy Paged Meble przewidując trendy opracowali wyjątkowy zestaw składający się ze stołu i tapicerowanych zielonych krzeseł o nazwie Green.

meble do jadalni"Zestaw Green jest inspirowany naturą i odpowiada na odwieczną potrzebę kontaktu człowieka z przyrodą. Jego prosta forma umożliwia łatwe łączenie z różnorodnymi dodatkami, dzięki czemu stół i krzesła Green świetnie się sprawdzą zarówno w nowoczesnym, jak i tradycyjnym domu czy mieszkaniu" - powiedziała Anna Gołębicka, Dyrektor Marketingu Paged Meble.

Długi i wąski stół (800 x 1500 cm) jest bardzo stabilny, dzięki masywnym dębowym nogom oraz grubemu blatowi wybarwionemu w Dębie Hawana. Stół jest na tyle duży, aby mógł posłużyć 6 osobom w pozycji złożonej. Jednocześnie jest stosunkowo wąski, więc nie zajmuje dużo cennego miejsca w mniejszych pomieszczeniach. W razie potrzeby możliwe jest powiększenie blatu ze 150 cm do 240 cm, co pozwoli na ustawienie na nim zastawy dla 10 osób.

krzesło tapicerowaneKrzesło z zestawu Green jest wyjątkowo wytrzymałe, dzięki zastosowaniu giętej oskrzyni w kształcie podkowy. Bardzo wygodne siedzisko i wysokie oparcie tapicerowane są oliwkową tkaniną o płóciennym splocie, który rozjaśnia i ożywia jadalnię. Mimo, że krzesło jest stosunkowo duże, ma lekki, włoski charakter podkreślony przez uchwyt na oparciu.

"Podczas projektowania główną cechą, na którą zwracamy uwagę jest ergonomia. Staramy się odpowiedzieć zarówno na potrzeby estetyczne, jak i funkcjonalne przyszłych użytkowników naszych mebli" - powiedziała Jadwiga Husarska-Chmielarz, Szef Rozwoju Produktu i Główny Projektant Paged Meble.

Oceń artykuł
4,29 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Paged Meble

Polecamy Ci również

Zobacz także