Meble wypoczynkowe Prosecco

Meble wypoczynkowe Prosecco

Etap Sofa poszerza swoją ofertę mebli wypoczynkowych o oryginalny zestaw Prosecco. Kolekcja kusi designem, wygodą i funkcjonalnością. Atrakcyjne wzornictwo nowych mebli, doskonale wpisuje się w wystrój współczesnych wnętrz.

Kolekcja PROSECCO marki ETAP SOFAPROSECCO to nowoczesne w formie meble, których wzornictwo inspirowane jest aktualnym, włoskim designem. Zgrabne bryły, z efektownie ukształtowanymi podłokietnikami urzekają oryginalnością, klasą i elegancją. Regulowana wysokość oparć i głębokość miękkich siedzisk, sprzyjają wygodzie i stwarzają różne możliwości użytkowania mebli. Dodatkowo do zestawu możemy zamówić małe poduszki oparciowe, które zwiększą komfort siedzenia.

Kolekcja PROSECCO zwraca również uwagę swoją funkcjonalnością, gdyż meble dostępne są z łatwą do rozłożenia powierzchnią do spania oraz praktyczną, pojemną szufladą na pościel.

W kolekcji dostępne są fotel, sofa dwuosobowa, sofa trzyosobowa oraz taboret. Idealnie do zestawu PROSECCO pasuje najnowszy w kolekcji ETAP SOFA tapicerowany stolik Coffee ze szklanym blatem.

Meble PROSECCO dostępne są w dwóch rodzajach naturalnej skóry. Kosztują: fotel od 1999 zł, sofa dwuosobowa od 2999 zł, sofa trzyosobowa od 3999 zł, a taboret od 619 zł. Kolekcja dostępna w dobrych sklepach meblowych w całej Polsce.

Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także