Meblowe inspiracje walentynkowe

Meblowe inspiracje walentynkowe

Za oknem trzaskający mróz, słońca nie widać niemal przez cały dzień i najchętniej nie wychylalibyśmy nosa poza dom. Tym milej jednak też do niego wracać po całodziennej bieganinie. Doceńmy relaks, jakiego możemy zaznać w domowym zaciszu.

Łóżko AramisZnakomitą okazją do tego może być zbliżające się Święto Zakochanych. Nie trzeba poddawać się medialnej walentynkowej presji i tłoczyć w przepełnionym kinie na kolejnej ckliwej komedii lub czekać godzinami w kolejce na wolne miejsce w restauracji, by przeżyć wyjątkowo ten dzień. Proponujemy zdecydować się przygotowanie romantycznego wieczoru we dwoje we własnym mieszkaniu.

Nastrojowa muzyka, zmysłowe światło świec, kwiaty i inne przemyślane dodatki stworzą na pewno piękne tło dla doskonałej randki. Mawia się czasem: "Pokaż mi swój pokój, a powiem ci, kim jesteś". Znajoma, oswojona przestrzeń oddająca wnętrze właściciela, przyda swobody i... tematów do rozmów, jeśli planujemy spotkanie z nowo poznaną sympatią.

Jeśli zaś walentynki spędzamy z życiowym partnerem, zaaranżowanie we własnym domu niezwykłego, romantycznego nastroju pozwoli inaczej spojrzeć na zwykłe codzienne sprzęty i przypomni, jak wyjątkowe jest nasze małe miejsce na ziemi. Każdy przedmiot, każdy mebel jest przecież świadkiem historii naszej miłości. Biurko, przy którym nasze dzieci zapełniały z zapałem pierwsze kolorowanki i uczyły się pisać; stół, przy którym tyle razy zasiadaliśmy do wspólnych niedzielnych obiadów, czy wigilijnych wieczerzy, przy którym zapadały ważne życiowe decyzje oraz kiełkowały dalekosiężne plany; wreszcie - łóżko... w którym wyśniliśmy wszystkie nasze marzenia.

Urządzając dom, warto zadbać, by meble, którymi się otaczamy, oddawały ducha osobowości i uczuć, jakimi przez lata nasiąkną. Z okazji walentynek sklep extrapunkt.pl życzy wszystkim Klientom, by owe uczucia były piękne i stabilne, pełne stylu i wdzięku oraz trwałe jak łóżko Aramis.

Łóżko Aramis ARL16

  • Cena: 1 101,05 zł
  • Wymiary: szerokość: 171.4 cm wysokość: 68.5 cm długość: 210.7 cm
Oceń artykuł
4,00 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Extra punkt Meblowy

Polecamy Ci również

Zobacz także