Meskie wnętrze

Meskie wnętrze

Męska garderobaMężczyzna nowoczesny - żyje aktywnie, ma wypełniony plan dnia i korzysta z nowatorskich rozwiązań. Pokonywanie codziennych wyzwań stanie się łatwiejsze, jeśli zawsze będzie wiedział, gdzie są jego ulubione spodnie czy dawno nienoszony krawat. Teraz to proste.

System do przechowywania oraz produkowane na wymiar drzwi przesuwne elfa pozwolą stworzyć garderobę na miarę męskich potrzeb.

Funkcjonalnie, optymalnie i indywidualnie. Po męsku

Elfa opracowała wyjątkowy system do przechowywania, który pozwala na optymalne wykorzystanie przestrzeni i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb. Jego idea polega na ujednoliconych rozmiarach koszy, półek i wieszaków, które zestawia się zależnie od potrzeb i montuje do pionowych listew. Twój partner jest fanem swetrów? - w jego garderobie powinny dominować półki i praktyczne wysuwane kosze.Męska garderobaCzęsto chodzi w garniturach? - Pomocne będą wieszaki na spodnie elfa, które chronią przed ich zgnieceniem i funkcjonalne drążki, na których zawisną marynarki. Kolekcjonuje krawaty? - producent przygotował na nie specjalny wieszak, dzięki któremu każdy będzie zawsze na miejscu.

Zaletą rozwiązania elfa jest możliwość zmiany ułożenia poszczególnych elementów w dowolnej chwili lub rozbudowy całego systemu. Produkty systemowe są dostępne w dwóch wariantach designerskich. Mężczyzn ceniących minimalizm zadowoli ascetyczna elfa Classic, a lubiących luksus - prestiżowa elfa Décor, będąca unikatowym połączeniem metalu i drewna.Dodatkowo, drzwi przesuwne elfa pozwolą wydzielić przestrzeń na męską garderobę w dowolnej części domu. Są produkowane na wymiar wg indywidualnego projektu, a ich design zaspokoi najbardziej wymagających fanów jakości i stylu. Do wybor u są cztery rodzaje profili i różnorodne wypełnienia: szklane i lustrzane tafle, wypełnienie fornirowe czy Perspex - nowoczesne tworzywo w bogatej gamie kolorystycznej.

 

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Polecamy Ci również

Zobacz także