Mieć ładne widoki na świat

Mieć ładne widoki na świat

Decyzja o zakupie okien do domu jest trudna i odpowiedzialna. Niewłaściwy wybór może nam popsuć samopoczucie na długie lata. Trudno przecież cieszyć się, kiedy nieszczelne okna przeciekają, a po mieszkaniu hula wiatr.

Rolety połączone z zasłona sznurkową.Dlatego tak ważny jest wybór właściwego producenta, który zagwarantuje nam nie tylko najwyższej jakości produkt, ale też jego właściwy montaż, a potem konserwację.

Na rynku dostępne są okna wykonane z różnych materiałów, oferowane w różnych rozmiarach i kształtach. Robione są z drewna, aluminium bądź PCV. Standardowe kolory futryn, jakie można zamówić, są zwykle białe i brązowe.

Firma POLSKONE jako jeden z czołowych producentów okien na polskim rynku ma jeszcze opcje kolorów za dopłatą z palety RAL iNCS (oprócz kolorów metalicznych). Wykorzystuje lakiery transparentne i impregnat.

Okna mogą być rozwierane, uchylne, uchylno-rozwierane, przesuwne, składane (typu patio), stałe (fix) lub obrotowe. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb klienta.

- Nowościami w stolarce okiennej są energooszczędne okna akustyczne o parametrze dźwiękoizolacyjności 46 dB polecane dla poszukujących spokoju nawet w centrum ruchliwego miasta oraz zestaw uniwersalnych okiennic drewnianych - podkreśla Arkadiusz Pelc, kierownik Działu Sprzedaży POLSKONE.

Już po zamontowaniu okien w domu, nie zapominajmy, że trzeba również o nie odpowiednio dbać.

Oceń artykuł
3,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Jan Kowalski (Kurier Lubelski)

Polecamy Ci również

Zobacz także