Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA w dniach 24-27...

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA w dniach 24-27...

Międzynarodowe Targi Budownictwa BUDMA stanowią już stały punkt w kalendarzu przedstawicieli branży budowlanej. Przez 20 swoich poprzednich edycji Targi BUDMA wyrobiły sobie znaną markę i zyskały rangę imprezy, na której po prostu wypada być.

Małgorzata Klimiuk - kierownik dzialu marketingu firmy CenturionUdział w targach to nie tylko znakomita okazja do zawarcia kontaktów handlowych i zapoznania się z nowinkami produktowymi oraz z najnowocześniejszymi technologiami z zakresu budownictwa, ale również interesująca rozrywka.

Tegoroczna, dwudziesta pierwsza edycja targów BUDMA odbędzie się w dniach 24-27 stycznia 2012 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W tym roku tematem przewodnim targów jest hasło "Budownictwo przyszłości". Temat nowoczesnego budownictwa jest szczególnie aktualny w dzisiejszych czasach, gdy rosnące ceny surowców energetycznych wymuszają stosowanie coraz to bardziej energooszczędnych rozwiązań w różnych dziedzinach gospodarki, w tym także w branży budowlanej. Innowacyjne i ekologiczne produkty, pozwalające na zmniejszenie zużycia energii i kształtowanie funkcjonalnej przestrzeni to przyszłość budownictwa. BUDMA to jednak nie tylko nowości produktowe, warsztaty i szkolenia, ale również towarzyszące stoiskom prezentacje i eventy. W tegorocznej edycji targów można odbyć prawdziwą podróż do przeszłości dzięki pokazowi przygotowanemu przez firmę Centurion-R.

Centurion-R to jeden z wiodących producentów stolarki drzwiowej w Polsce. Firma, korzystając z bogatych doświadczeń i jednocześnie stosując nowe technologie stale rozwija gamę swoich produktów. Oferta firmy obejmuje obecnie skrzydła drzwiowe: okleinowane, lakierowane i wzmocnione, ościeżnice, systemy przesuwne, a także akcesoria takie jak klamki czy nakładki na zawiasy. W tym roku, w nawiązaniu do swojej nazwy, firma przygotowała dla uczestników targów BUDMA oryginalną atrakcję - specjalny pokaz musztry legionu rzymskiego pod dowództwem centuriona, czyli oficera legionów. Legiony rzymskie to armia stanowiąca fundament powstania i ekspansji Cesarstwa Rzymskiego. Pokaz musztry z pewnością będzie stanowił nie lada atrakcję dla zwiedzających.

Odwiedzający nasze stoisko będą mieli niepowtarzalną okazję do zobaczenia żołnierzy rzymskich legionów w pełnym oporządzeniu bojowym - tłumaczy Małgorzata Klimiuk, Kierownik Działu Marketingu Centurion-R. - Pomysł stanowi nie tylko nawiązanie do nazwy naszej firmy, ale i do wysokiej jakości produktów Centurion-R. Legiony rzymskie znane są ze swej wytrzymałości i odporności. Podobnie jest z naszymi produktami - ich solidność i trwałość to klucz do uznania Klientów. Nawiązujemy do przeszłości, patrzymy jednak w przyszłość i chcemy dalej się rozwijać - kończy Kierownik Marketingu. Stoisko Centurion-R na targach BUDMA znajdziemy w pawilonie 3A, na stoisku 31. Pokazy musztry legionów rzymskich będą organizowane przy stoisku firmy od wtorku do czwartku (24.01 -26.01 2012) zawsze o tej samej porze: o godzinie 10.00, 11.30, 13.30 i 15.30. Przy stoisku Centurion-R z pewnością nie zabraknie emocji.

Oceń artykuł
4,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: RedPen

Polecamy Ci również

Zobacz także