Minimalistyczna umywalka

Minimalistyczna umywalka

Bo piękno tkwi w prostocie! Minimalistyczna forma i purystyczny design. Taka właśnie jest umywalka półblatowa Memento Villeroy & Boch. To idealna propozycja dla tych, którzy tak jak Coco Chanel hołdują zasadzie, że mniej, znaczy więcej.

umywalka nablatowaUmywalka Memento - połączenie puryzmu i elegancji
Nowoczesna łazienka to redukcja nadmiaru. Zamiast wzorów liczy się jednolity kolor, a bogate dekoracje zastępowane są prostym i funkcjonalnym wyposażeniem. W tym nurcie odnajdziemy kolekcję Memento. Villeroy & Boch wprowadza do niej nową umywalkę w popularnym wymiarze 55 cm, wbudowaną z przodu blatu. Jej minimalistyczny charakter jest kontynuacją idei Memento - geometrycznej, eleganckiej formy, która jest jej siłą. Prostokątny kształt i prosty design umywalki, idealnie współgra ze szlachetnym kamiennym blatem.

Sztuka redukcji - Memento
Nowoczesna i elegancka - taka jest Memento, popularna linia ceramiki i mebli łazienkowych Villeroy & Boch. To proste geometryczne formy i design bez zbędnych ozdób. Kolekcja ceramiki sanitarnej obejmuje dostępną w sześciu wymiarach umywalkę, bidet i wiszącą misę ustępową, w kolorach White Alpin, Star White, Edelweiss, Glossy Black oraz opcjonalnie z floralnym motywem dekoracyjnym New Glory, umieszczanym zarówno na czarnej, jak i na białej ceramice.

umywalka ceramicznaLinię Memento uzupełniają eleganckie meble łazienkowe wykonane z wysokiej jakości materiałów, wykończone fornirem z naturalnego dębu w jasnym odcieniu Bright Oak. W ofercie znaleźć można różnej wielkości blaty, szafki, regały i półki. Dzięki nim łazienka będzie nie tylko elegancka, ale i bardzo funkcjonalna.

Lustro przyszłości: Memento z systemem +Sound
Sznytu nowoczesnej łazience doda podświetlane lustro z kolekcji Memento, dostępne w wersji z systemem +Sound. To nowatorskie rozwiązanie Villeroy & Boch pozwala cieszyć się czystymi dźwiękami w łazience, która ze względu na nagromadzenie gładkich powierzchni, ma wyjątkową akustykę. Lustro Memento z systemem +Sound w pełni ją wykorzystuje! Dźwięk wydobywa się z sześciu głośników sterowanych za pomocą urządzeń z Bluetooth np. odtwarzacza MP3, iPad'a czy iPhone'a. Lustro dostępne jest w trzech wymiarach 60, 80 i 120 cm.

Oceń artykuł
3,44 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także