Miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego

Miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego

wisząca miska sedesowaTwoja łazienka może lśnić czystością nawet bez pomocy perfekcyjnej pani domu! Bo najlepszym sprzymierzeńcem w walce z brudem nie jest szczotka i biała rękawiczka, a innowacyjne rozwiązania Villeroy & Boch. Wśród nich jest Omnia Architectura DirectFlush - podwieszana miska ustępowa bez kołnierza wewnętrznego, dzięki czemu łatwiej jest utrzymać ją w czystości.

Ponadto, podczas każdego użycia opłukiwane jest całe jej wnętrze. I to tylko przy zużyciu zaledwie 4,5 litra wody!

Omnia Architectura DirectFlesh: higiena i wydajność w designerskim wydaniu

Miska bez kołnierza wewnętrznego to kolejne po Quarylu(R) i ceramicplus innowacyjne rozwiązanie Villeroy & Boch, które pomaga w utrzymaniu czystości w łazience. Konstrukcja Omnia Architectura DirectFlesh utrudnia osadzanie się brudu i bakterii: wszystkie elementy są odkryte, łatwo dostępne a strumień wody opłukuje całą misę. Jest przy tym ekologiczna - wystarczy zaledwie 4,5 litra wody do pojedynczego spłukania, które daje taki sam rezultat jak z użyciem 6 litrów wody. Brak kołnierza wewnętrznego niezwykle ułatwia czyszczenie miski, w efekcie czego możliwe jest usunięcie praktycznie wszystkich bakterii i utrzymanie perfekcyjnej czystości w toalecie. Dlatego Omnia Architectura DirectFlush sprawdzi się nie tylko w domowej łazience, ale także w miejscach o podwyższonym rygorze higienicznym, jak np. toalety publiczne czy szpitalne. Miska ma wymiary 370 mm x 530 mm i jest dostępna w dwóch kolorach: White Alpin i Pergamon, również w wersji z ceramicplus.

Omnia Architectura - kolekcja dla profesjonalistów

Miska ustępowa Omnia Architectura DirectFlush poszerza dotychczasową ofertę Omnia Architectura. To kolekcja słynąca z niezwykle uniwersalnych i funkcjonalnych rozwiązań, oprawionych w purystyczny design i dostępnych w atrakcyjnych cenach. Produkty z tej serii sprawdzają się zarówno w budownictwie komercyjnym jak i w mieszkalnym, dlatego bardzo często sięgają po nie architekci i projektanci wnętrz. Kolekcja Omnia Architectura obejmuje ceramikę sanitarną i linię wanien akrylowych.


miska sedesowamiska ustępowa wisząca

Oceń artykuł
3,00 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Villeroy & Boch

Polecamy Ci również

Zobacz także