Mozaika z kostki brukowej w ogrodzie

Mozaika z kostki brukowej w ogrodzie

Stojąc przed wyborem elementów betonowych na taras czy do ogrodu musimy mieć na uwadze zarówno przeznaczenie wyrobu, jego jakość i trwałość, jak i walory estetyczne. Rozległy taras za domem, ogrodowe alejki, a także wszelkie obiekty przestrzeni publicznej wymagają starannego doboru materiału. Zatem jaki produkt wybrać? Jak efektywnie połączyć rozwiązania wizualne z użytecznymi, jakość z designem?

 Kostki dostępne są w ciekawej, kolorystyce: White, Gray, Steel oraz Carbon

Wszystkie te problemy rozwiązuje nam Perfect - perfekcyjna kostka brukowa należąca do linii designerskich wyrobów marki Modern Line.

Perfect to produkt składający się z trzech elementów. Kostki charakteryzują się prostą linią brzegową i płaską powierzchnią zabezpieczoną wokół obwodu mikrofazą. Perfekcyjnie dopasowują się do siebie kształtem, co daje możliwość tworzenia z nich ciekawych kompozycji. Odstępniki dystansowe mają klasyczną wielkość.

Technologia użyta przy produkcji: Kostki wykonane są w najnowocześniejszych technologiach. Dzięki połączeniu starannie dobranych pigmentów oraz zastosowaniu białego cementu uzyskujemy wyjątkową intensywność koloru. Dodatkowo przy produkcji kostek użyto technologię Bruk Protect Quality, która zabezpiecza je przed wilgocią i zabrudzeniami. Woda nie wnika w kostkę, tylko tworzy na jej powierzchni efekt kropli wody. Krople osuwają się przy odpowiednich spadach, co w znaczącym stopniu zapobiega powstawaniu wykwitów wapiennych. Zabrudzenia można usuwać przy użyciu czystej ściereczki lub wody.

Perfect - perfekcyjna kostka brukowa należąca do linii designerskich wyrobów marki Modern Line

Zalecenia użytkowe: Zabudowa, zgodna ze sztuką budowlaną. Sugerowanym przeznaczeniem kostek Perfect są zarówno tarasy, alejki i ścieżki ogrodowe, pasaże, chodniki, dziedzińce, jak i duże przestrzenie. Nie należy stosować kostek na nawierzchniach użytkowanych przez pojazdy. Gwarancja jakości: Jesteśmy świadomi wysokiej jakości naszych wyrobów, dlatego kostka Perfect objęta została aż 5-letnią gwarancji!

Dzięki przemyślanemu zestawieniu pasujących do siebie kształtów można uzyskać na podłożu interesujący efekt "mozaiki".

Marka Modern Line powstała z myślą o architektach, projektantach i miłośnikach designu poszukujących nietypowych form betonowych. Inspirujące płyty tarasowe, kostki brukowe oraz  nietuzinkowe elementy małej architektury marki Modern Line tworzą nową jakość na rynku. Designerskie wyroby połączone z wyobraźnią i kreatywnością wizjonerów nadają przestrzeni niebanalny klimat i styl.

Perfect - perfekcyjna kostka brukowa należąca do linii designerskich wyrobów marki Modern Line

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: modernline@bruk.info.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także