Naczynia z motywem wełny

Naczynia z motywem wełny

Apetycznie podane śniadanie? Dekoria.pl podpowiada co powinno znaleźć się w kuchennej zastawie, by nie tylko wytworne kolacje czy wykwintne śniadania dowodziły jak lubimy modę i designerskie dodatki do kuchni i jadalni.

designerski dzbanek

Nadchodzący sezon jesienno-zimowy zwiastuje zmiany na sklepowych wystawach. Letnie, zwiewne sukienki zastąpiły grube wełniane swetry. Modne kroje wykorzystywane przez projektantów na całym świecie, przedostał się z wybiegu wprost na stół w jadalni.

Linia Winter od Dekoria.pl to unikalna kolekcja o modnym motywie wełny. Niecodzienny i oryginalny wygląd naczyń z pewnością zadowoli miłośników pięknych i designerskich dodatków. Zarówno styl, jak i kolor kolekcji doskonale wpisuje się w klimat chłodnych jesiennych poranków, kiedy otuleni ciepłym swetrem zasiadamy z rodziną przy stole.

Smaczne posiłki to efekt pracy i serca, które włożyliśmy w przygotowanie posiłku. Jak powszechnie wiadomo jemy również oczami, dlatego chcąc podkreślić efekt wizualny postawmy na ciekawe i oryginalne dekoracje.

miseczkakubek

Oceń artykuł
4,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Źródło: Dekoria.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także