Nagroda TopBuilder 2013 dla ISOVER Super-Vent Plus

0
Nagroda TopBuilder 2013 dla ISOVER Super-Vent Plus

17 stycznia podczas 5 Gali TopBuilder wręczono prestiżowe wyróżnienia dla wyjątkowych produktów i rozwiązań dla budownictwa. W konkursie nagrodzono ISOVER Super-Vent Plus, nowy produkt marki ISOVER przeznaczony do fasad wentylowanych, który tym samym znalazł się w gronie najlepszych i najbardziej innowacyjnych produktów w branży budowlanej.

Benedykt Korduła (po lewej) - Dyrektor Marketingu ISOVERGala TopBuilder 2013 odbyła się w warszawskiej siedzibie Business Center Club. Kapituła poddając produkty weryfikacji oceniała przede wszystkim ich innowacyjność, nowoczesność, parametry techniczne oraz wpływ na podniesienie energooszczędności i bezpieczeństwa w budynkach domowych, komercyjnych i przemysłowych. Do grona ekspertów weszły osoby zasłużone dla branży budowlanej, na czele z przewodniczącym - prof. dr hab. inż. Leonardem Runkiewiczem - wiceprzewodniczącym Rady Naukowej Instytutu Techniki Badawczej i wykładowcą Politechniki Warszawskiej.

- Nagrody TopBuilder przyznają doświadczeni eksperci o wysokich oczekiwaniach względem ocenianych produktów. Umieszczenie przez profesjonalistów ISOVER Super-Vent Plus w prestiżowym rankingu jest dla nas ogromnym wyróżnieniem. Stanowi potwierdzenie innowacyjności i wysokiej jakości naszego rozwiązania. Super-Vent Plus to aktualnie najlepszy na rynku produkt do izolacji fasad wentylowanych pod względem parametrów termoizolacyjnych. Daje architektom swobodę przy ich projektowaniu, zachowując przy tym wymagane właściwości. - mówi Benedykt Korduła, Dyrektor Marketingu ISOVER.

ISOVER Super-Vent Plus to łatwa w obróbce i prosta w montażu płyta z wełny mineralnej. Wyróżnia się lekkością i sprężystością, wykazując jednocześnie odpowiednią sztywność w przegrodach pionowych. Ten wysokiej jakości materiał termoizolacyjny otrzymywany jest z włókien szklanych pokrytych jednostronnie wzmocnionym welonem w kolorze czarnym. Warstwa mocnego welonu szklanego podnosi właściwości hydrofobowe materiału oraz zapobiega wywiewaniu powietrza ze struktury wełny przez powietrze poruszające się w przestrzeni wentylacyjnej. Produkt miesci się w klasie reakcji na ogień A2 s1 d0, co oznacza, ze jest niepalny.

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych, która wraz z Rigips, Weber, Ecophon i PAM wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach należącą do Grupy Saint - Gobain. Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem.

Oceń artykuł
3,50 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: ISOVER

Polecamy Ci również

Zobacz także