Nagroda "ZŁOTE VILLE 2013" dla okapu Franke Maris

Nagroda "ZŁOTE VILLE 2013" dla okapu Franke Maris

Okap Franke Maris został nagrodzony w organizowanym przez redakcję miesięcznika Villa konkursie Złote Ville 2013.

Okap Franke MarisCelem konkursu "ZŁOTE VILLE 2013" jest promocja firm i produktów z branży wyposażenia wnętrz, które wyróżniają się wzornictwem, funkcjonalnością oraz jakością. W skład jury oceniającego zgłoszone produkty weszli przedstawiciele wydawnictwa oraz zaproszone do współpracy autorytety związane z wzornictwem, architekturą wnętrz oraz sztuką. Przy ocenie produktów brane były pod uwagę kryteria takie jak wzornictwo, jakość, oryginalność i innowacyjność, ale także cena oraz adekwatność do potrzeb polskiego rynku.

Czytaj także: Okap Franke Maris odznaczony Złotym Godłem Jakości QI 2012

Nagrodzony okap Franke Maris jest nie tylko pięknym elementem wyposażenia kuchni, ale także urządzeniem AGD, które w pełni odpowiada na potrzeby współczesnych użytkowników. Energooszczędny silnik, praktyczne oświetlenie halogenowe z funkcją przyciemniania, wyłącznik czasowy oraz wygodne sterowanie Touch Control stanowią o funkcjonalności tego produktu. Dzięki zasysaniu krawędziowemu, okapy Franke Maris są wydajne, nie zajmując przy tym zbyt dużo miejsca nad płytą. Czytaj także: Okap Franke Maris otrzymał prestiżową nagrodę iF product design award 2012

Atrakcyjny projekt, wysoka jakość wykonania oraz dobra cena to główne atuty okapów Maris. Okapy Maris dostępne są w dwóch szerokościach 60 i 90 cm oraz w trzech wykończeniach: białe szkło, czarne szkło oraz czarne szkło ze stalą. Ceny od 2299 do 2499 zł.

Więcej o produktach Franke na www.franke.pl

Oceń artykuł
3,43 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także