Najmodniejsze dywany

Najmodniejsze dywany

Zimą 2011 i w Święta Bożego Narodzenia na podłogach będzie bardziej błyszcząco i bardziej miękko. Wnętrza zdominują odcienie srebrzystej szarości, turkusu, oberżyny.

szary dywanKolor szary zdominuje nasze wnętrza tej zimy. Będzie to jednak szlachetna szarość, srebrzysta i delikatnie błyszcząca. Nada ona wnętrzu spokojnego eleganckiego wyglądu.

Dla zwolenników bardziej wyrazistych kolorów alternatywą będą dywany w kolorach niebieskiego, turkusu i oberżyny.

Blask na powierzchni, mieniące się runo to przede wszystkim zasługa cienkich, poliestrowych włókien. Pod wpływem padającego światła włókna sprawiają wrażenie delikatnego "migotania", co sprawia, że dywany wydają się żywe, a każda zmiana kąta padania na nie strumienia światła wywołuje wrażenie, że zmienia się struktura tego runa. To taka gra włókna ze światłem.

Szeroki wybór dywanów shaggy o miękkim i połyskującym runie znajdziemy w najnowszej kolekcji dywanów dostępnych w sklepach Komfort. Jedną z propozycji są dywany z kolekcji VISONE, w których zastosowano niezwykle cienką nić polipropylenową, do złudzenia przypominającą poliester. Dywany VISONE są niezwykle miękkie, delikatne, a jednocześnie wyjątkowo trwałe.

salon w kolorze szarymVISONE występują w rożnych kolorach, kształtach (prostokąt, kwadrat, koło) i rozmiarach. Ceny od 199,00 zł za wym. 70x140 cm.

Miękkie i połyskujące dywany znajdziemy w kolekcji Lounge Arte Espina. Wykonane są z mieszanki włókien poliestrowych i akrylowych. Są dostępne w Komforcie w ofercie katalogowej. Inna propozycja to dywan Love Shaggy, o gęstym, poliestrowym runie. Długi, sprężysty włos gwarantuje miękkość pod stopami, a także odporność na zabrudzenia i trwałość. Cena 299 zł dla wymiaru 80x150.

Równie miękkie i przyjemne w dotyku są dywany z kolekcji NOVA. Wykonane ręcznie z niezwykle miękkich, długich i cienkich poliestrowych włókien. Dostępne są zarówno gładkie, jak i w delikatnych, nowoczesnych wzorach nawiązujących do natury, w pastelowych, stonowanych kolorach. Ceny tych dywanów od 249,00 zł przy wym. 80x150 cm.

Oceń artykuł
3,71 / 7 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: Komfort

Polecamy Ci również

Zobacz także