Najmodniejsze wzory dywanów

Najmodniejsze wzory dywanów

Urządzając wnętrze jesienią i zimą 2011/2012 poszukiwać będziemy inspiracji w otaczającej nas przyrodzie. Zgodnie z panującym trendem, Sklepy Komfort wprowadziły do swojej oferty najnowszą kolekcję dywanów, inspirowaną motywami i barwami natury.

dywan w odcieniach różu i fioletuJesienią i zimą 2011/2012 roku Matka Natura powraca na dobre do naszych mieszkań. Urządzając wnętrza poszukiwać będziemy inspiracji w otaczającej nas przyrodzie.

Znajdziemy ją w kolorach, wzorach, kształtach i materiałach. Nareszcie w domu poczujemy się jak w lesie - kolorowo, ale w otoczeniu brunatnych skarp, piaszczystych ścieżek, czy błękitów nieba, czasem zachmurzonego, czasem rozjaśnionego czerwonymi promieniami słońca.

Natura pewnym krokiem wkracza na dywany. "Maluje" swoje wzory w postaci kwiatów, krzewów, liści, konarów, przeciętych pni, kory drzew, kropli wody, błysków piorunów, a to wszystko w naturalnych kolorach beżów, brązów, grafitu, szarości, czerni, zieleni, błękitu czy turkusu. Tu i ówdzie pojawi się też kolor oberżyny, purpury, lawendy, czy najzwyklejszego fioletu. Wszystko będzie rozmazane, niewyraźne, tone-to-tone, a w wielu wzorach zobaczymy delikatne przejścia pomiędzy kolorami, czy mżenia.

W najnowszej kolekcji dywanów oferowanych przez sklepy Komfort znaleźć można szeroki wybór najmodniejszych wzorów i kolorów.

dywan z roślinnym motywem
dywan w cętki
dywan w ciepłych kolorach
dywan w zebrę
brązowy dywan
dywan - mozaika
Oceń artykuł
3,75 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Źródło: KOMFORT

Polecamy Ci również

Zobacz także