Najnowsze modele regulatorów AURATON na sezon grzewczy 2012-2013

0
Najnowsze modele regulatorów AURATON na sezon grzewczy 2012-2013

Najnowsze modele regulatorów AURATON przygotowane na sezon grzewczy 2012-2013 właśnie pojawiły się w ofercie firmy LARS. Jeszcze bardziej funkcjonalne, energooszczędne i niezawodne urządzenia do zarządzania komfortem cieplnym już w zasięgu ręki!

LARS - AURATON 2030AURATON 2030 i AURATON 2030 RTH to najnowsze tygodniowe, programowalne regulatory temperatury w wersji przewodowej oraz bezprzewodowej. Wyróżnia je zaawansowana technologia, wyjątkowa energooszczędność, doskonały wygląd oraz wiele nowych, ciekawych funkcji, które pozwolą użytkownikowi jeszcze lepiej i bardziej efektywnie zarządzać temperaturą we wnętrzach własnego domu, mieszkania czy biura. Do zapoznania się z właściwościami nowych produktów zaprasza Maciej Leonhard z firmy LARS, producenta inteligentnych rozwiązań z dziedziny techniki grzewczej i automatyki domowej.

Nowe modele, nowe możliwości!

Zależnie od indywidualnych potrzeb, obydwa rodzaje nowych produktów AURATON (przewodowy i bezprzewodowy) umożliwiają użytkownikowi ustawienie aż do 8 różnych temperatur w ciągu dnia, z dokładnością co do minuty. W pamięci regulatorów można zakodować do 8 programów dla każdego z dni powszednich i po tyle samo dla soboty oraz niedzieli. Dzięki temu możemy bardzo precyzyjnie zaplanować temperaturę wewnątrz danego budynku, dostosowując ją do określonej pory dnia czy przedziału czasowego. Do wykorzystania mamy także 3 dodatkowe tryby temperatury - ręczny, urlopowy i przeciwzamrożeniowy, które mogą okazać się przydatne podczas dłuższej nieobecności w domu czy biurze lub gdy chcemy zmienić na chwilę zadany wcześniej program temperatury w ciągu dnia. Wszystkie zmiany oraz wskazania regulatora możemy śledzić na czytelnym wyświetlaczu LCD. W zależności od naszych upodobań, podświetlenie może mieć kolor czerwony, zielony lub biały (neutralny).

Czytaj także: Zarządzanie temperaturą - to proste!

Ciekawą funkcją nowych modeli AURATON jest również możliwość kalibracji wskazań temperatury regulatora. Przykładowo, gdy poziom temperatury wyświetlony na regulatorze różni się od tego, co pokazuje termometr rtęciowy zawieszony na ścianie w tym samym pomieszczeniu, możemy skalibrować wskazania temperatury na regulatorze tak, by pokazywał identyczną temperaturę, jak ta na termometrze rtęciowym.LARS - AURATON 2030 RTHTechnologia LMS

Nowy, bezprzewodowy regulator AURATON 2030 RTH oparty jest na rewolucyjnej technologii LMS, opatentowanej przez specjalistów z firmy LARS. Ten nowy standard w komunikacji radiowej charakteryzuje się bardzo silnym i stabilnym kodowaniem oraz dużym zasięgiem. Urządzenia komunikują się bezprzewodowo na częstotliwości 868 MHz niezwykle krótkimi (4ms), zaszyfrowanymi transmisjami danych, a dzięki optymalizacji toru radiowego, osiągnięto wyjątkowo niski poziom zużycia energii oraz bezawaryjność urządzeń. Regulator AURATON 2030 RTH wraz z odbiornikiem AURATON RTH tworzą zestaw służący do zarządzania temperaturą we wnętrzach w sposób systemowy i efektywny.

Czytaj także: Przygotowanie do sezonu grzewczego - porady

Technologia LMS to okno na świat inteligentnej, energooszczędnej i ekologicznej automatyki domowej, opartej w 100% na polskich produktach najwyższej jakości. Zasadniczą wartością systemu jest możliwość jego ciągłego rozwoju. Wiąże się to ze stałym udoskonalaniem oprogramowania oraz tworzeniem nowych elementów w zależności od obszaru zastosowania oraz indywidualnych potrzeb klientów. Warto dodać, że właśnie dzięki systemowi LMS, firma LARS znalazła się w gronie laureatów III edycji konkursu GreenEvo - Akcelerator Zielonych Technologii.

www.auraton.pl

Oceń artykuł
3,25 / 8 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Yasna Communications

Polecamy Ci również

Zobacz także