Najwyższy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych

Najwyższy standard higieniczny w zlewozmywakach granitowych

Zlewozmywak to coś więcej niż strefa zmywania. Dziś, kiedy zmywarki praktycznie przejęły funkcję zmywania w naszych domach, zlewozmywak wykorzystywany jest do wielu innych zadań.

Zlewozmywak granitowy firmy FrankeCzęsto stanowi on dodatkową powierzchnię roboczą, przeznaczoną głównie do tzw. prac mokrych, związanych z wodą. Nowoczesne zlewozmywaki wyposażone w dodatkowe akcesoria, pozwalają na wygodne przygotowywanie jedzenia, mycie warzyw i owoców, obieranie ich i rozdrabnianie.

Ze względu na nowe funkcje, jakie spełnia dzisiaj zlewozmywak w kuchni, bardzo ważny jest materiał, z którego został on wykonany. Trwałość powierzchni, odporność na plamy, zarysowania i temperaturę oraz bezpieczeństwo w kontakcie z żywnością - to najważniejsze cechy, jakie bierzemy pod uwagę, wybierając produkt do swojej kuchni. Dlatego też wszystkie zlewozmywaki i komody do podbudowy firmy Franke wykonane z fragranitu DuraKleen(R) posiadają specjalną powierzchnię zabezpieczoną nową powłoką Sanitized(R). Zabezpieczony fragranit zawiera srebro, które jest aktywnym składnikiem materiału. Drobinki srebra ograniczają rozwój bakterii i drobnoustrojów.

Zlewozmywak granitowy firmy FrankeTesty wykazały, że fragranit zabezpieczony powłoką Sanitized(R) ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów w 99%, co jest najwyższą skutecznością dostępną na rynku w przypadku zlewozmywaków kompozytowych. Powłoka Sanitized(R), która pokryta jest powierzchnia produktu, jest trwała i nie ściera się podczas użytkowania. Nawet po wielu latach korzystania ze zlewozmywaka jony srebra zawarte w ochronnej powłoce nie tracą swego działania. Dzięki Sanitized(R) rozwój bakterii i drobnoustrojów na wyczyszczonych powierzchniach jest skutecznie ograniczony, a właściwość higieniczna fragranitu pomaga utrzymać ten obszar w czystości. Należy jednak pamiętać, że Sanitized(R) nie zastępuje regularnego czyszczenia.Zlewozmywak granitowy firmy Franke

Oceń artykuł
3,40 / 5 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Franke

Polecamy Ci również

Zobacz także