Naklejki na ściany święcą dziś triumfy popularności

Naklejki na ściany święcą dziś triumfy popularności

Od swoich poprzedniczek - fototapet - są tańsze, ładniejsze i prostsze w montażu. Co więcej, jest tak wiele wzorów i kolorów, że naprawdę każdy znajdzie coś w swoim guście.

Naklejka "Kaseta"Ludzie z fantazją nie ograniczają się jedynie do oklejania ścian, bo przecież sufit, podłoga czy meble to też doskonałe powierzchnie do wykorzystania.

Ale o czym trzeba pamiętać przy wyborze naklejki?

1. Rozmiar - zastanów się jak dużą część ściany czy mebla chcesz by zajmowała naklejka. Nie może być zbyt mała bo zginie, ani zbyt duża bo przytłoczy wnętrze.

2. Wzór - pamiętaj, że będziesz na nią patrzeć co dzień. Wybierz więc taką, która Ci się podoba i PASUJE DO TWOJEGO MIESZKANIA.

3. Co pasuje do Twojego mieszkania?

* Fauna i flora, czyli drzewa, ptaki, motylki i kwiaty, które są uniwersalne i dobrze wyglądają w każdym wnętrzu. Można je naklejać zarówno w pokoju dziennym, jak i sypialni.

*Rzeczy, czyli lustra, świeczniki, menu restauracyjne będą niesamowicie wyglądać we wnętrzach jasnych, romantycznych, z dużą ilością bibelotów, poduch, ozdób.

* Ludzie, maszyny, miejsca - sławne postacie (postacie w ogóle), samoloty, motocykle, wieże i kontury budynków sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych, modernistycznych, gdzie staną się przysłowiową "kropką nad i" dobrego stylu.

* Napisy - w każdym pomieszczeniu wyglądają dobrze; personalizują wnętrze. * Kreskówki, bajkowe postacie - sprawią, że pokój naszego dziecka stanie się Stumilowym Lasem bądź kosmosem.

4. Kolor - w zasadzie tu panuje dowolność, ale jeśli nie wiesz, na jaki się zdecydować, to najbezpieczniejszym kolorem jest czarny, który można dowolnie łączyć z innymi.

Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: oklejgo.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także