Nakryj do świątecznego stołu z porcelaną Emma

Nakryj do świątecznego stołu z porcelaną Emma

Złoto, czerwień, a może błękit? Tradycyjnie czy nowocześnie? Te pytania zadaje sobie każdy, kto planuje udekorować dom na Boże Narodzenie. Trendy w aranżacjach świątecznych zmieniają się praktycznie co sezon, widać to zwłaszcza w oprawie wigilijnych stołów.

Nic tak nie podkreśli uroczystego charakteru spotkania jak piękna zastawa. Firma Gerlach w tym roku proponuje postawić na porcelanę Emma - łączącą klasykę z nowoczesnym designem.

Organizacja świąt niesie ze sobą wiele wyzwań. Każdy chciałby, aby chwile spędzone w bożonarodzeniowej atmosferze wypadły jak najlepiej i na długo zostały w pamięci bliskich oraz przyjaciół. Szczególnie ważne w tym czasie jest nakrycie stołu - głównego miejsca świątecznych spotkań. Zastawą idealnie pasującą do wigilijnej wieczerzy jest proponowana przez firmę Gerlach nowa linia porcelany Emma.

Porcelna Emma marki Gerlach

Linia Emma powstała dzięki połączeniu klasycznych kształtów z wyjątkowym designem. Na uwagę zasługują przyciągające wzrok wzornictwo - przede wszystkim oryginalna struktura, inspirowana morskimi falami - oraz detale, zwłaszcza uchwyty na pokrywkach wazy, imbryka lub cukiernicy.

Ta wyjątkowa porcelana doskonale sprawdzi się zarówno w tradycyjnym, rustykalnym, jak i nowoczesnym wnętrzu. Dzięki swoim klasycznym kształtom i minimalistycznej elegancji pozwala na stworzenie wielu ciekawych stylizacji stołu, które nie tylko zachwycą swoim pięknem, ale także nie poddadzą się presji szybko mijających trendów - podkreśla Agnieszka Cichewicz, Brand Manager w firmie Gerlach S.A.

Porcelana Emma dostępna jest w dwóch rodzajach zastaw obiadowych dla sześciu osób:

* pierwsza zastawa obejmuje wazę, sosjerkę, talerze deserowe, talerze głębokie i obiadowe, dwa owalne półmiski oraz dwie salaterki;

* w drugiej znajdują się kubki, talerze deserowe, talerze głębokie i obiadowe.

Ponadto w ofercie można znaleźć komplet do kawy i herbaty dla sześciu osób, składający się z dzbanka z pokrywką, cukiernicy z pokrywką, mlecznika, filiżanek i spodków oraz talerzy deserowych. Cena zestawu obiadowego z wazą wynosi 799 zł, zestawu obiadowego z kubkami - 599 zł, a kompletu do herbaty - 419 zł.

Tworząc świąteczną kompozycję stołu, nie sposób zapomnieć o odpowiednich sztućcach. Dlatego firma Gerlach przygotowała także eleganckie, klasyczne zestawy, będące dopełnieniem bożonarodzeniowej stylizacji. Z porcelaną Emma najlepiej komponują się linie takie jak: Gotica, Virga oraz Antica.

Więcej informacji na www.gerlach.pl.

Oceń artykuł
3,33 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także