Napisy dekoracyjne - nowy trend w zdobieniu ścian

Napisy dekoracyjne - nowy trend w zdobieniu ścian

Dekoracyjne napisy na ścianę Dekosign to wyjątkowy, nowoczesny sposób na zdobienie ścian.

napis dekoracyjny na ścianęDekoSign proponuje dekoracje ścienne w formie napisów na ścianę, mocowanych na dwustronnej mocnej taśmie. Teksty te to motywujące, radosne, pełne ciepła słowa i cytaty, jakie mogą utworzyć
w pomieszczeniu wyjątkową aurę i nastój. Wszyscy mamy potrzebę wyrażania siebie. Jeśli każdy dzień dostarcza nam nowych wyzwań i możliwości, to potrzebujemy motywacji, by je wykorzystać. Wyrażajmy swoje uczucia dzięki napisom dekoracyjnym naklejanym na ścianie: „The future starts today”, „Do what you love”, „The best way to get something done is to begin”, „Love is all you need”, „Me myself & I”... czy znajdziesz coś dla siebie? Jeśli to jeszcze nie to, co chciałbyś widzieć każdego dnia na swojej ścianie, zleć w DekoSign wykonanie napisu odpowiadającego twoim potrzebom.

Poza standardową ofertą napisów dekoracyjnych marka oferuje możliwość wykonania napisu na zamówienie w dowolnym rozmiarze i z tekstem w wybranym kolorze (czarnym, białym i czerwonym). Projekt oraz wycena wykonywane są za darmo. Projektant DekoSign realizuje wizję klienta tak, aby dopasować projekt idealnie do oczekiwań. Dzięki temu można udekorować ścianę ważnym dla siebie cytatem lub słowem, co uczyni dom jeszcze bardziej „naszym”.

Napisy na ścianę to produkt dla ludzi lubiących zaskakiwać, doceniających życie i cieszących się każdym dniem. DekoSign to marka dla ludzi lubiących wyrażać emocje i własną osobowość. Znajdzie się tu zarówno coś dla wielbicieli domowego ogniska i rodzinnego ciepła jak i dla romantycznie zakochanych, ciekawych świata i poszukiwaczy przygód.

napis dekoracyjny
ozdoby ścienne
dekoracje ścienne
ozdobny napis
napis do naklejenia na ścianę
dekoracja ścian
napis ozdobny
naklejka na ścianę
ozdoby na ścianę
zdobienie ścian
napis na ścianie
Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: DekoSign

Polecamy Ci również

Zobacz także