Narożnik – idealne rozwiązanie nie tylko do salonu

Narożnik – idealne rozwiązanie nie tylko do salonu

Urządzanie pierwszego mieszkania to konieczność nabycia nie tylko mebli drewnianych, lecz także wypoczynkowych. Wśród tych najpopularniejsze są sofy, a alternatywę dla nich stanowią narożniki.*

narożnik w salonie - Milano

Tymi produktami zainteresować powinny się przede wszystkim osoby urządzające niewielkie mieszkania i chcące zakupić meble, które w nadchodzącym sezonie będą szalenie modne. Co więcej, narożnik znaleźć może się nie tylko w salonie.

Narożnik do salonu

Jeżeli jesteś osobą urządzającą niewielkie mieszkanie, doskonale wiesz, że liczy się każdy metr przestrzeni. Narożniki są świetną alternatywą dla sof z kilku powodów. Przede wszystkim pozwalają one na zagospodarowanie tej powierzchni, którą najczęściej trudno w sensowny sposób wykorzystać. Narożnik ustawiany pod ścianami pozwala też na praktyczne zagospodarowanie pozostałej części pomieszczenia.
Narożniki produkowane są w różnych wymiarach. Decydując się nawet na niewielki, może okazać się, że nie ma potrzeby nabywania dodatkowych mebli wypoczynkowych, np. foteli czy puf. Większość narożników jest na tyle duża, że na wybranym modelu z powodzeniem będzie mogła wypoczywać cała rodzina.

narożnik do salonu - Soprano

Zawsze wygodne i dopasowane do wnętrza

Rozważając zakup narożnika, trzeba wziąć pod uwagę, że to mebel wygodny. Z powodzeniem można go wykorzystywać jako sofę i substytut szezlonga. Nie bez znaczenia jest też to, że dzisiaj produkty te dostępne są w szerokiej gamie rozmiarów i w różnym wykończeniu. Część z dostępnych na rynku modeli jest wykonana nawet ze skóry.

narożnik Baggio

Poza klasycznymi narożnikami w ofercie sklepów  znaleźć można także produkty idealnie pasujące do nowoczesnych wnętrz. Takie narożniki, dostępne m.in. na sofy24.pl, wyróżniają się szeregiem dodatkowych elementów. Są wyposażone np. w dodatkowe półki przy oparciach. Jeżeli dodać do tego gamę kolorów, śmiało można powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie.

narożnik rozkładany - Santi

Również coś do kuchni

Warto pamiętać, że narożniki produkowane są również z myślą o przestrzeniach kuchennych. Takie produkty, z uwagi na przeznaczenie, są projektowane w taki sposób, by ich materiał był odporny np. na zalania i by łatwo można było je czyścić. W ofercie sklepów znaleźć można zarówno narożniki tapicerowane, jak i wykonane z drewna.
Narożniki kuchenne świetnie sprawdzają się w niewielkich kuchniach, w których brakuje miejsca na okrągły stół z krzesłami. Taki produkt pozwoli na gromadzenie się przy stole całej rodzinie, ale bez konieczności przestawiania czy uważania np. na inne meble znajdujące się w pomieszczeniu. A trzeba przy tym pamiętać, że moda na narożniki kuchenne właśnie się zaczyna.

Bo liczy się pomysł i wykonanie

Urządzanie niewielkiej przestrzeni mieszkalnej z całą pewnością nie jest zadaniem łatwym, ale nie jest też trudnym. Jeżeli chcesz, by Twoje mieszkanie prezentowało się wyśmienicie, ważne są nie tylko sprzęty, lecz przede wszystkim pomysł. Wybierać możesz zarówno wśród narożników, możesz też postawić na sofy skórzane lub klasyczne – wszystko w zależności od tego, o jakim pomieszczeniu mowa. Liczy się to, by efekt końcowy był niebanalny.

narożnik Santi

* artykuł sponsorowany

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: sofy24.pl

Polecamy Ci również

Zobacz także