Nie robimy sobie jaj! Wielkanocna akcja prezentowa

Nie robimy sobie jaj! Wielkanocna akcja prezentowa

"Nie robimy sobie jaj!". Naklejki o takiej treści od kilku dni można zobaczyć w sklepach sieci Praktiker i Leroy Merlin w miejscach ekspozycji zlewów. Czego dotyczy komunikat? Wielkanocnej akcji promocyjnej!

PatelniaKupując zlew oznaczony odpowiednią naklejką, w prezencie otrzymamy patelnię na jajka sadzone lub w kształcie serca oraz inne akcesoria pomocne w robieniu sobie jaj - łopatki do podbierania, trzepaczki lub krajalnice. Wszystkie o zabawnych kształtach prawdziwego jajka.

Czytaj także: Wielkanocne dekoracje - propozycje firmy Praktiker [GALERIA]

Od teraz aż do 13 kwietnia w sieci dwóch marketów budowlanych przy zakupie zlewu, w bonusie można zyskać dodatkowe akcesoria, które przydadzą się w kuchni podczas świątecznego gotowania. Promocje dotyczą zlewu ze stali nierdzewnej Orion (Leroy Merlin) z dodatkową patelnią na cztery jaja sadzone i łopatką do podbierania oraz zlewu kompozytowego Oskar (Praktiker), do którego dołączana jest zabawna krajalnica do jajek i patelnia w kształcie serca. Całej akcji towarzyszą zabawne slogany, znajdujące się w miejscach ekspozycji i na opakowaniach zlewów.

Czytaj także: Wielkanoc w kolorze! Wielkanocne dekoracje od home&you [GALERIA]

PatelniaUpominki świąteczne dla klientów to coraz częstsza praktyka w branży artykułów spożywczych, ale w branży budowlanej czy wnętrzarskiej ciągle bywają niespodzianką. - Wszelkiego rodzaju akcje świąteczne w sklepach partnerskich to zawsze wartość dodana dla naszych klientów. Istotne jest to, że upominki dołączane do opakowań nie zwiększyły ceny produktu na półce, a stanowią bardzo sympatyczny prezent na święta i z pewnością przydatny w wielu domach przed Wielkanocą - komentuje Joanna Lerka, specjalistka ds. marketingu w Kuchinox.

Zlewy Orion i Oskar z dodatkowymi prezentami sprzedawane będą do 13 kwietnia. Ilość zestawów jest limitowana.Patelnia

Oceń artykuł
3,83 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Kuchinox

Polecamy Ci również

Zobacz także