Niebanalna zastawa stołowa

Niebanalna zastawa stołowa

Kolekcje United Colors of Benetton, marki znanej na całym świecie z doskonałej odzieży zawsze wyznaczają nowe trendy zarówno w stylu jak i w kolorystyce.

Międzykulturowy dialog i niespotykana kombinacja kolorów to elementy wyróżniające nową zastawę stołową UCoB.

Kampanie Benetton zawsze respektowały odmienności pomiędzy kulturami całego Świata, zachęcając do dyskusji i refleksji. Kolekcja porcelany i szkła, w kreatywny i współczesny sposób współgra z różnymi kulturowymi odniesieniami, przybliżając nam tym samym chęć poznania oraz wizualny efekt etniczny.

Zapraszamy w podróż pomiędzy niebem deszczowego Londynu i wodami Nigru, kilkoma kroplami doskonałej herbaty a rozgrzanym afrykańskim słońcem...

Jadalnia to centralne miejsce spotkań członków rodziny i przyjaciół, gdzie przeżywamy razem chwile radości, toczymy pasjonujące dyskusje i delektujemy się pysznymi potrawami o każdej porze dnia. Dlatego włoski producent zdecydował się umilić nam te niezapomniane momenty i wyposażyć nasz stół w piękne zastawy porcelany, niepowtarzalne kolorowe szklanki, wazony, sztućce oraz inne akcesoria przydatne również w kuchni.

Zapraszamy na stronę internetową www.btrzy.pl aby zobaczyć i dowiedzieć się więcej o tych zjawiskowych produktach.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: btrzy

Polecamy Ci również

Zobacz także