Niebanalne meble do salonu

0
Niebanalne meble do salonu

Kolekcja Bronx to propozycja z oferty New Look. Jak wszystkie meble tego producenta imponuje formą. Niczym znana nowojorska dzielnica, ma zdecydowany, pełen sprzeczności charakter. To propozycja dla indywidualistów, ceniących ponad wszystko oryginalność.

Meble BRONX z oferty New Look

Poszukując niebanalnego rozwiązania do aranżacji nowoczesnego salonu warto wziąć pod uwagę najnowszą propozycję NEW LOOK. BRONX łączy w sobie rozwiązania najnowszej generacji, wyjątkowy komfort i urzekający awangardowy styl. Lekka konstrukcja wypełniona pianką poliureatonową, uformowana została w wygodne bryły, którym życia dodają wyjątkowo oryginalne kompozycje kolorystyczne materiału obiciowego.

W linii BRONX dostępnych jest 12 elementów kolekcji o różnych kształtach i rozmiarach. Możemy z nich stworzyć wiele zestawów wypoczynkowych, a jedynym ograniczeniem będzie tylko nasza wyobraźnia. Modułowy charakter kolekcji pozwala nam umeblować bardzo różne wnętrza, niezależnie od ich wielkości.

Kolekcja BRONX zaskakuje wygodą. Obszerne, odpowiednio wyprofilowane siedziska oraz mistrzowsko dopasowane oparcia czynią z mebla rozkoszne miejsce wypoczynku. To model, który zdecydowanie determinuje charakter urządzanego wnętrza, stając się jego epicentrum.

Do wyboru mamy kilkadziesiąt różnych rodzajów tkanin. Niektóre z proponowanych zestawień kolorystycznych mogą przyprawiać o zawrót głowy, ale właśnie takie kompozycje dodadzą naszemu BRONXowi osobowości. Ceny pojedynczego modułu zaczynają się od 1050 zł.

Niezależnie od tego, na jaką kompozycję się zdecydujemy, wybierając BRONX do aranżacji naszego wnętrza, możemy być pewni, że to propozycja pełna temperamentu, która niczym głosy dzielnicy Bronxu będzie hipnotyzować wszystkich, stając się prawdziwym, bijącym sercem salonu.

Oceń artykuł
3,10 / 10 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Materiały prasowe

Polecamy Ci również

Zobacz także