Niepowtarzalna magia Świąt z Comptoir de Famille

Niepowtarzalna magia Świąt z Comptoir de Famille

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku, na który wszyscy czekamy z radością. Już dzisiaj warto zadbać o to, by w naszym domu zapanowała świąteczna atmosfera. Możemy tego dokonać z pomocą niezwykłych dekoracji Comptoir de Famille dostępnych w najnowszej kolekcji.

Niepowtarzalna magia Świąt z Comptoir de Famille

Wielu z nas Święta kojarzą się z zapachem świeżej choinki, blaskiem świec, smakiem piernika i prószącym śniegiem za oknem. Nie należy jednak zapominać, że w wyjątkowy klimat Gwiazdki mogą nas już teraz wprowadzić oryginalne dekoracje świąteczne znajdujące się w ofercie francuskiej firmy Comptoir de Famille.

Niezwykłe świąteczne ozdoby, jak zawieszki i urocze figurki dzieci do powieszenia na choince lub udekorowania bożonarodzeniowego stroiku czy przepiękne świeczniki, nadadzą każdemu wnętrzu świąteczny klimat jeszcze przed Wigilią. Atmosferę Świąt możemy poczuć już teraz również dzięki świecom o zapachu piernika, orzeźwiającej pomarańczy, cynamonu i goździków oraz gruszki z czekoladą.

Podczas uroczystej rodzinnej kolacji istotna jest natomiast oprawa stołu, na którym podajemy wigilijne potrawy. W ofercie Comptoir de Famille znajdują się szykowne zastawy stołowe, które sprawią, że każde danie będzie się smakowicie prezentować, a eleganckie serwetki dopełnią aranżacji. W sklepach Comptoir de Famille spośród prawdziwego bogactwa bożonarodzeniowych dekoracji każdy odkryje coś dla siebie.

Produkty Comptoir de Famille dostępne są w sklepach:

  • Centrum Handlowe Józefosław k/Piaseczna
  • Warszawa, ul. Lentza 10
  • online - www.coqlila.pl
Oceń artykuł
4,22 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Comptoir de Famille

Polecamy Ci również

Zobacz także