Niepowtarzalne okazje cenowe w Centrach Dekoracyjnych i...

Niepowtarzalne okazje cenowe w Centrach Dekoracyjnych i...

Z początkiem lutego w sieci sklepów Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional rozpoczyna się nowa promocja, która potrwa aż do końca marca. Klienci mogą liczyć na doskonałe rabaty, a członkowie Klubu Dekoral Professional także na dodatkowe okazje.

W sieci sklepów malarskich Centrum Dekoracyjne oraz Centrum Dekoral Professional, wraz z początkiem sezonu prac wykończeniowo-remontowych we wnętrzach, startuje okres promocji i okazji cenowych.

Czytaj także: Agata Meble - kupuj w styczniu, spłacaj po Wielkanocy

Specjalną zniżką objęto produkty z grupy Akrotix marki Dekoral Professional. Wyjątkowo odporne na szorowanie na mokro, gwarantujące dużą siłę krycia i charakteryzujące się wysoką rozlewnością farby Akrotix 3000 w wersji mat i satynowy, we wszystkich wariantach kolorystycznych można kupić z rabatem w wysokości 50%. Farba Akrotix 3000 nadaje się doskonale m.in. do wymalowań na płytach gipsowo-kartonowych, również przy wykorzystaniu techniki natryskowej. O 50% taniej można także kupić Akrotix 3000 Satynowy przeznaczony do dekoracyjnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Z promocji będzie mógł skorzystać każdy klient, a objęta jest nią cała gama produktów bez względu na kolor i pojemność opakowań. Specjalna oferta trwa do 30 marca bądź do wyczerpania zapasów.

Wyjątkowa okazja czeka również na wykonawców zrzeszonych w klubie Dekoral Professional. Posiadacze wszystkich kart klubowych: niebieskiej, złotej bądź VIP przy zakupie produktów marki Sigma Coatings na kwotę co najmniej 300 zł otrzymają wałek Microfibre Floor 120 gratis. Promocja obowiązuje przy zakupie farb: Polymatt, Polygloss, Polysatin, SigmaCare Immun i SigmaCare Cleanair. Profesjonalne produkty charakteryzują się dużą siłą krycia i odpornością na szorowanie. Farba Polymatt tworzy idealnie matowe powierzchnie. Polygloss jest bezzapachową i ekologiczną farbą nie zawierającą lotnych składników aktywnych, która znacząco podkreśla strukturę podłoża. Farba Polysatin również posiada wymienione właściwości, a dodatkowo zapewnia satynowy połysk powierzchni. SigmaCare Immun i SigmaCare Cleanair to profesjonalne farby wykorzystujące nanotechnologię do utrzymywania czystości i higieny w pomieszczeniach.

Szczegóły promocji na www.centrumdekoracyjne.pl oraz w sklepach.

Oceń artykuł
3,78 / 9 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Autor: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także